Przeklęta

Cursed

2005 1 godz. 39 min.
4,8 11 280
ocen
4,8 10 1 11280
2 238
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":2}
powrót do forum filmu Przeklęta
  • Mam wrażenie, że niektórzy tu podchodzą do tego filmu zbyt na poważnie. A przecież nawet tu na filmwebie można przeczytać "gatunek:Horror, Komedia ". Craven i Williamson znowu stworzyli coś w rodzaju pastiszu i tak właśnie trzeba ten film traktować, a nie jak pełnoprawny horror. Zresztą, pomijając gatunki, jest to film typowo rozrywkowy. Mi zapewnił naprawdę dużą porcję rozrywki(a scena z wściekłym wilkołakiem niespodziewanie pokazującym środkowy palec jest naprawdę rozbrajająca xDD), więc spełnił swoje zadanie. Ode mnie 7,5(w skali filmwebowej podciągnąłem do 8)/10 :D.

• Goku Zgadzam sie z toba mnie sie tez ten film podoba

• sador1991 ocenił(a) ten film na: 10

Goku Znakomity jestem zdania ze Craven nakrecil gorsze filmy np.Wampir w Brooklinie czy Red Aye

• kybe ocenił(a) ten film na: 6

Goku Zdecydowanie zaniżona ocena na filmweb, bez rewelacji, ale fajny filmik dla rozluźnienia :)

• szacher7 ocenił(a) ten film na: 4

kybe Ja się jakoś mało śmiałem, w skali filmweba 5-6.

• Goku Moim zdaniem nawet fajny :)

• Goku Zgadzam się w każdym calu, aczkolwiek daje 6. Joshua Jackson grał wg. mnie tak jakby rzeczywiście przebywał na granicy światów. Natomiast wilkołak pokazujący środkowy palec to automatycznie oczko wyżej. Takie momenty dzisiaj występują niezwykle rzadko, jeśli nie wcale. Sumując, naciągane siedem.