Przyjaciele (2006)

The Last Kiss

plakat - Przyjaciele (2006)

pressbook

O filmie

Zach Braff, znany z kultowego filmu Powrót do Garden State, w inteligentnej komedii obyczajowej o 30-latkach, którzy, kiedy już prawie spełniają się ich marzenia dostrzegają, że życie może być o wiele bardziej ekscytujące...

W życiu Micheala wszystko wydaje się poukładane. Wspaniała kobieta, przyjaciele i kariera zawodowa, wkrótce ma zostać ojcem?
Wtedy właśnie poznaje spontaniczną, pełną radości życia, zmysłową dwudziestolatkę ? Kim. Dziewczyna jest uosobieniem beztroskiego świata, który Michael boi się bezpowrotnie stracić?

Przyjaciele to komedia obyczajowa o zwyczajnych wydarzeniach w życiu zwykłych ludzi. Ich obawy i pragnienia i wybory przedstawione są w humorystyczno - ironiczny sposób, nie pozbawiony jednak ciepła i sympatii do bohaterów.

Zach Braff, grający główną rolę tak jak w Powrocie do Garden State znowu mierzy się dorosłością, tym razem stojąc o krok od założenia swojej własnej rodziny.

Tworząc Przyjaciół chcieliśmy opowiedzieć o współczesnych związkach uczuciowych w zabawny, pełen erotyzmu, a co najważniejsze, prawdziwy sposób. Przyjaciele, którzy znają się od przedszkola, po 30-tce, po raz kolejny przekonują się, że mogą na sobie polegać. - opowiada reżyser Tony Goldwyn.

Od pomysłu do realizacji
Aktorzy i ich postacie
Realizatorzy
Muzyka