I'm with Lucy

plakat - Randka z Lucy (2002)

opisy filmu

(4)
  • Jak odnaleźć miłość w Nowym Jorku, gdy się ma za sobą paskudne rozstanie i gdy brakuje wiary w cokolwiek, a już najmniej w samą siebie? Randka w ciemno! Tak zaczyna się przygoda Lucy, błyskotliwej i atrakcyjnej dziennikarki. Początkowo Lucy angażuje się w tę grę pod przymusem sióstr, lecz wkrótce ciekawość weźmie górę i Lucy pozna wiele smaków mężczyzn. W tej prawdziwej uczuciowej układance, Lucy musi zagrać na loterii - tylko który los przyniesie jej prawdziwe szczęście w miłości?

  • Lucy po rozstaniu z ukochanym traci wiarę w odnalezienie miłości w Nowym Jorku. W tym zwariowanym mieście pozostają samotnej kobiecie jedynie randki w ciemno - dlatego młodsza siostra Lucy, Jo, postanawia zabawić się w swatkę. Lucy nie jest zachwycona tym pomysłem, ale po kilku spotkaniach z nieznajomymi dziewczyna zmienia zdanie. Teraz jednak powstaje nowy problem: któremu chłopakowi dać szansę na coś więcej, kiedy kandydatów do zdobycia serca jest aż... pięciu?

  • Jak znaleźć miłość w Nowym Jorku, gdy się ma za sobą paskudne rozstanie i gdy brakuje wiary w cokolwiek, a już najmniej w samą siebie Cóż lepiej pomoże kobiecie w tej sytuacji niż rozsławione przez Amerykanów randki w ciemno, czyli spotkania z nieznajomymi, których poleciła bliska osoba, w tym przypadku Jo, młodsza siostra bawiąca się w swatkę.Tak zaczyna się wielka przygoda Lucy, błyskotliwej i atrakcyjnej dziennikarki. Początkowo Lucy angażuje się w tę grę pod przymusem siostry, lecz wkrótce ciekawość weźmie górę i Lucy zasmakuje w tej miłosnej odysei, pełnej zaskakujących rendez-vous.W tej prawdziwej uczuciowej układance, Lucy musi zagrać na loterii tylko który los przyniesie jej wreszcie szczęście w miłości. Jak wybrać tego jedynego spośród pięciu pretendentów do ręki!

  • Lucy właśnie porzucił "wymarzony narzeczony", i to w mało elegancki sposób. Dziewczyna nie chce więc nawet patrzeć na mężczyzn, oddając się kuracji alkoholowej we własnej wannie. Ale od czego ma się siostrę i przyjaciółkę, które na swój sposób postarają się uszczęśliwić biedaczkę. Tak poznajemy pięciu zupełnie różnych facetów, z którymi Lucy zaczyna spotykać się na tak zwanych randkach w ciemno. Kogo wybierze młoda dziennikarka, mając do wyboru taki zestaw osobowości? Co zwycięży - rozum, serce , a może jeszcze coś innego?

opinie i nagrody
multimedia
pozostałe