Film

2005 1 godz. 45 min.
6,5 5 905
ocen społeczności
6,5 10 1 5905
5 754
chce zobaczyć
Nick (James Gandolfini), wzorowy mąż i ojciec, bardzo kocha swoją żonę Kitty (Susan Sarandon). Niestety nie potrafi... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Romance & Cigarettes
Zwiastun nr 1
Romance & Cigarettes - Zwiastun Nr 1 Romance & Cigarettes - Zwiastun Nr 1

Nick (James Gandolfini), wzorowy mąż i ojciec, bardzo kocha swoją żonę Kitty (Susan Sarandon). Niestety nie potrafi oprzeć się wdziękom pięknej Tuli (Kate Winslet). Czym naprawdę jest miłość mężczyzna dowiaduje się dopiero wtedy, gdy zdradza żonę. Zazdrosna Tula nie ułatwia mu powrotu do żony. Kitty również nie może spokojnie patrzeć naNick (James Gandolfini), wzorowy mąż i ojciec, bardzo kocha swoją żonę Kitty (Susan Sarandon). Niestety nie potrafi oprzeć się wdziękom pięknej Tuli (Kate Winslet). Czym naprawdę jest miłość mężczyzna dowiaduje się dopiero wtedy, gdy zdradza żonę. Zazdrosna Tula nie ułatwia mu powrotu do żony. Kitty również nie może spokojnie patrzeć na rozterki sercowe męża. W miłosny galimatias bohaterów mieszają się również ich przyjaciele i wrogowie.

boxoffice
$557 471 w USA
$2 377 771 poza USA
dystrybucja
studio
GreeneStreet Films / Icon Entertainment International / United Artists
inne tytuły
Romanse i papierosy (tytuł telewizyjny) Polska
Romance and Cigarettes Australia
Więcej...
Kiedy na początku filmu Nick wchodzi do domu, zespół jego córki gra na zewnątrz. Jednak dźwięk instrumentów jest tak samo głośny wewnątrz pomieszczenia, a powinien być stłumiony za zamkniętymi drzwiami.
Film kręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Podczas kręcenia filmu, Kate Winslet poważnie skręciła sobie nogę w kostce.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • doobre!

  WojtaSz

  śmieszne, świete utwory, obsada, mądre, choc troszkę błahe. Nie wiem co jeszcze napisac. Bo nie ma co się rozwidzic. Film zapada w pamięc. No to jeszcze raz: śmieszne, świetne utwory, obsada, mądre, choc troszkę błahe. Ale sposób wykonania się liczy! Tu zdecydowanie na plus. polecam. pzdr.

 • I jeszcze jedno:)

  mouse_2 ocenił(a) film na

  Obsada i gra obsady jest świetna!! Warto zobaczyć dla samej ich gry

 • Genialny film, rewelacyjni aktorzy

  Malak_Al_Rahim ocenił(a) film na 10 

  doskonale dobrana muzyka. Opowieść niby [?] prosta, zwyczajna ale jak!!! opowiedziana. Świetne role Kate Winslet i Christophera Walken'a. Doskonały humor - niektóre pomysły i sceny zwalają z fotela :-), a jednocześnie masa nastroju i uczucia. I przede wszystkim film " nie miałki". ... więcej

 • Daję 8/10

  yasioo

  a to przede wszystkim za bardzo dobre aktorstwo - szczególnie pozytywnie zaskoczyła mnie Kate Winslet. A także za fajne piosenki w ścieżce dźwiękowej. Miejscami był też śmieszny.

 • Scena śpiewu

  WaitForMe

  Uwielbiam scenę śpiewu w kościele, tę w której śpiewa Susan choć to nie Susan ;P Wcześniej oglądałam film z lektorem, ale kiedy obejrzałam z napisami dopiero dotarła do mnie genialność doboru całej muzyki. Świetny film choć... Nie ukrywam, że dziwny.

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.