plakat - Romance & Cigarettes (2005)

pressbook

STRESZCZENIE I GŁOSY PRASY

Pełna rozmachu produkcja braci Coen w reżyserii Johna Turturro (Barton Fink). Historia mężczyzny, który z dobrodusznego męża, zmienia się
w gwałtownego i namiętnego kochanka. Brawurowe love story z doborową obsadą i wspaniałą muzyką utrzymane w konwencji Chicago i Moulin Rouge.

Nick (James Gandolfini), wzorowy mąż i ojciec, bardzo kocha swoją żonę Kitty (Susan Sarandon). Niestety nie może oprzeć się wdziękom pięknej i drapieżnej Tuli (Kate Winslet). Czym naprawdę jest miłość, Nick dowie się dopiero wtedy, kiedy zdradzi żonę. Zazdrosna Tula nie będzie jednak chciała ułatwić mu powrotu do małżeńskiego łoża. Kitty również nie będzie spokojnie patrzeć na rozterki sercowe męża. W miłosny galimatias bohaterów zamieszani będą ich bliscy i... wrogowie.

Całemu zamieszaniu towarzyszą piosenki Jamesa Browna, Janis Joplin, Engelberta Humperdincka, Toma Jonesa i Bruce?a Springsteena.

Z PRASY:

Unikalna opowieść o seksie, zdradzie i prawdziwej miłości, która rozbudza magnetyzm serc.
Independent

Oczarowuje, bawi, obezwładnia. Po filmie nie chcesz wyjść z kina.
Hollywood Reporter

Produkcja braci Cohen, reżyseria mistrza czarnego humoru, gwiazdozbiór w rolach głównych. Jednym słowem wspaniała porcja zabawy.
San Francisco Chronicle

JOHN TURTURRO (REŻYSER I SCENARZYSTA) O FILMIE
AKTORZY
REALIZATORZY