serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Seinfeld
1990 - 1998
23m
7,8 4 989
ocen
7,8 10 1 4989
Komik Jerry Seinfeld komentuje w swoich występach wydarzenia życia codziennego. Mieszka na Manhatannie, gdzie sąsiaduje z dziwacznym Kramerem, zaś jego najlepszymi przyjaciółmi są George oraz Elaine. więcej mniej
Kroniki Seinfelda zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

Sprawdź wszystkie nagrody
Zwiastun nr 1
Klip Seinfeld Clip Show
Klip Seinfeld Clip Show
nr 1 2021-09-20T11:40:35 https://fwcdn.pl/webv/89/27/58927/58927.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/155/34055/Seinfeld___Official_Trailer___Netflix.vp9.1080p.webm
Na razie nikt nie dodał opisu do tego serialu. Możesz być pierwszy!
Dodaj opis serialu
na podstawie
Peter Mehlman (materiały do scenariusza, historia) / Peter Farrelly (materiały do scenariusza, historia) ...więcej
studio
Good News, Bad News (tytuł roboczy) USA
Stand Up (tytuł roboczy) USA
The Jerry Seinfeld Show (tytuł roboczy) USA
The Seinfeld Chronicles (tytuł roboczy) USA
Larry HankinTony Shalhoub i Steve Vinovich byli brani pod uwagę do roli Cosmo Kramera.
Doris Roberts była rozważana do roli Helen Seinfeld.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Bez wątpienia, u mnie znajduje się w TOP3, przerażająco mała ilość głosów tu na filmwebie; jeśli ktoś kocha sitcomy, po prostu musi po niego sięgnąć, ten serial jest jak biblia seriali komediowych; całość trzyma poziom przez wszystkie sezony, powiedziałbym nawet, że od 3-4 jest nawet coraz to lepiej; genialne postacie...

W Stanach powiesz Seinfeld wszyscy wiedzą o co chodzi i przytaczają ci jakiś fragment, u nas 80% ludnosci nie ma pojęcia co to jest za serial a szkoda, bo tylko Friends mogą się z nim równać.

1. Kramer
2. Jerry
3. George

Netflix potwierdził że od 1 października cały serial będzie dostępny

Serial dostepny na Amazon Prime Video :) na miescie gadaja, ze wkrotce tez na Netflxie :)