Teraz ja (2004)

plakat - Teraz ja (2004)

opisy filmu

(3)
  • Pewnego dnia Hanka wychodzi do sklepu i już nie wraca. Wsiada do autobusu z wycieczką szkolną. Jej partner zaczyna poszukiwania, pyta najbliższych sąsiadów, potem zgłasza jej zaginięcie w komisariacie policji. Bohaterowie odbywają swoje podróże, ona - uciekając od niego, on - próbując ją odnaleźć. Spotykają różnych ludzi, którzy, jak oni, nie mogą znaleźć swego miejsca w świecie.

  • Pewnego dnia Hanka porzuca uporządkowane życie, dom i męża, choć sama właściwie nie wie, dlaczego to robi. Podróżuje po Polsce autostopem spotykając całą galerię postaci niespełnionych i nieszczęśliwych. To odbicie jej wnętrza, tego, co sama nosi w sobie, przed czym ucieka. Jej partner zaczyna poszukiwania. Każde z nich odbywa własną podróż: ona - uciekając od niego, on - próbując ją odnaleźć.
    Lekcja życia trwa. Jak wiele Paweł i Hanka z niej zrozumieją? Wiemy, że coś ich łączyło. Czy było na tyle silne, by sprawić, że do siebie wrócą?
    [Opis dystrybutora]

  • Szukając siebie. Noc. Autobus z rozbawioną szkolną wycieczką pędzi naprzód. Wśród nastolatków nagle miga dojrzała twarz skryta w kapturze. – Proszę pana, ta pani nie jest od nas... Młoda kobieta tłumaczy się nauczycielowi, ale na następnym postoju znika, mimo zgody na dalszą jazdę. Tak rozpoczyna swą podróż Hanka (Agnieszka Warchulska). Wyszła wieczorem niby do sklepu, wsiadła do autobusu, teraz ucieka. Przed kim? Przed czym? Musi to sama odkryć.

multimedia
pozostałe