In the Land of Women

plakat - W świecie kobiet (2007)

opisy filmu

(6)
  • Carter Webb (Adam Brody) to scenarzysta telewizyjny. Właśnie rozpadł się jego kolejny związek z kobietą. Porzuciła go znana aktorka. Ze złamanym sercem Carter opuszcza Los Angeles. Jedzie do chorej babci mieszkającej na spokojnym przedmieściu Detroit, by się nią zaopiekować. Po przyjeździe nawiązuje znajomość z sąsiadką babci, Sarą Hardwicke (Meg Ryan), i jej dwiema córkami. Carter szybko odkrywa, że każda z tej trójki ma, jak on sam, osobiste problemy. Znajomość z nimi pozwala mu zrozumieć, że to, co wydawało mu się końcem, jest początkiem czegoś zupełnie innego. Dzięki Sarze odnajduje w końcu prawdziwą miłość, której zawsze szukał.

  • Mężczyzna mający kłopoty z kobietami niespodziewanie odkrywa, że jest przez nie otoczony. Carter Webb (Adam Brody) jest odnoszącym sukcesy scenarzystą, który popada w załamanie emocjonalne po tym, jak jego dziewczyna, sławna aktorka Sophia (Elena Anaya) zrywa z nim. Kiedy Carter dowiaduje się, że jego babcia (Olympia Dukakis) jest umierająca, postanawia na jakiś czas opuścić Kalifornię i powrócić do miasta rodzinnego - Detroit, aby zaopiekować się chorą kobietą. Podczas gdy Carter przebywa ze swoją babcią, zaprzyjaźnia się z sąsiadkami - samotną matką Sarah Hardwicke (Meg Ryan) i jej dwiema córkami, nastoletnią Lucy (Kristen Stewart) i młodszą Paige (Makenzie Vega). Kiedy Carter zaczyna porządkować sprawy ze swoimi relacjami odkrywa, że zakochuje się w Sarah i że ona odwzajemnia to uczucie tak samo jak Lucy i Paige.

  • Romantyczna komedia z Meg Ryan i Adamem Brodym w rolach głównych.
    Sarah (Meg Ryan) poznaje Cartera (Adam Brody), młodego scenarzystę, który przyjechał na prowincję leczyć złamane serce. Dzięki Sarze i jej córkom, Carter odkrywa kobiecy świat i prawdziwą miłość.
    To, co wydawało się końcem, okazało się początkiem czegoś zupełnie innego...

  • Carter Webb, młody scenarzysta, właśnie został porzucony przez dziewczynę. By zapomnieć o swoich problemach, postanawia wrócić do rodzinnego miasta Detroit i zaopiekować się chorą babcią. Tam zaprzyjaźnia się z trzema sąsiadkami: Sarą i jej córkami Lucy i Paige. Wkrótce Carter stwierdza, że do Sary czuje coś więcej, niż tylko przyjaźń. Dzięki niej zmienia swoje nastawienie do świata i staje się innym człowiekiem...

  • Carterowi Webbowi (Adam Brody), młodemu scenarzyście, nic się nie układa, wszystko zaczyna się sypać w momencie, gdy zrywa z nim jego dziewczyna, wschodząca gwiazda filmowa. Chłopak postanawia wyjechać do swojej ekscentrycznej babki (Olympia Dukakis), w której chorobę i złe samopoczucie nikt w rodzinie nie wierzy. Podczas pobytu w domu babci, z którą zaczyna łączyć go cicha nić porozumienia, poznaje jej sąsiadkę, Sarah (Meg Ryan) i jej dwie dorastające córki. Spacery i rozmowy z Sarah pozwalają Carterowi zrozumieć.. samego siebie i kobiety, które go otaczają. Carter zaczyna sobie uświadamiać, że zakochuje się w Sarah, jednak ona zapada na ciężką chorobę.. Czy zdoła z niej wyjść?

  • Carter Webb (Adam Brody) mieszka w Los Angeles i jest 26-letnim scenarzystą do filmów pornograficznych. Kiedy zostawia go ukochana Sofia (Elena Anaya), decyduje się spędzić jakiś czas w rodzinnym stanie Detriot, gdzie mieszka jego 133-letnia babcia, upierająca się przy tym, iż w każdej sekundzie może umrzeć. Ładując baterie poznaje piękną sąsiadkę, Sarę (Meg Ryan), mieszkającą z mężem Nelsonem (Clark Gregg) i dwiema córkami - nastoletnią Lucy (Kristen Stewart) i młodziutką Paige (Makenzie Vega). Szybko stają się przyjaciółmi. Carter szybko zyskuję jej sympatię... ale nie tylko jej. Lucy, jako iż ma problem z chłopakiem, prosi pisarza o pomoc. Wkrótce zaczyna czuć do niego coś więcej... Niestety on tym samym uczuciem obdarza Sarę, która wiedząc od dawna o romansie męża stara się zbliżyć do małżonka jeszcze bardziej dla dobra ukochanych córek. Co wyniknie z tego błędnego koła? Czy Carter zapała miłością do Lucy, czy może Sarah przekona się do nowego sąsiada? Czy Sofia zechce wrócić do byłego ukochanego? A może wydarzy się coś niespodziewanego...

opinie i nagrody
pozostałe