The Final Cut

plakat - Wersja ostateczna (2004)

pressbook

Zoe Tech

Szanowni Klienci!

Witajcie w Rodzinie Zoe Tech. Podjeliście najważniejszą decyzję-zakupiliście implant Zoe dla Waszego nienarodzonego dziecka. Co to oznacza? Nieśmiertelność. Nasz opatentowany chip Zoe, zostanie umieszczony w mózgu Waszego dziecka, po to, żeby nagrać całe jego życie. Już nigdy więcej Wasze wspomnienia nie zmienią się i nie zostaną zapomniane.

Wspomnienia przemijają. Nawet najważniejsze momenty Twojego życia odchodzą w zapomnienie. A razem z Twoją śmiercią, znikną też wszystkie wspomnienia.

Ale przecież wcale nie musi tak być, pod warunkiem, że masz chip Zoe. Chirurgicznie wszczepiony twojemu dziecku implant Zoe zarejestruje wszystkie najważniejsze momenty w jego życiu począwszy od narodzin, aż po śmierć. Każdego dnia, każdej nocy, każde wspomnienie... Miłości, rozstania, triumfy i upadki. Wszystko to będzie magazynowane w malutkim implancie, nie wiele większym od tabletki na przeziębienie.

Co to oznacza? Nieśmiertelność. Twoje dziecko będzie żyło wiecznie, dzięki chipowi Zoe. Czy znasz jakikolwiek lepszy prezent, który mógłbyś mu ofiarować?

Treść
Twórcy i aktorzy