Wpadka (2007)

Knocked Up

plakat - Wpadka (2007)

opisy filmu

(7)
 • Allison Scott jest bardzo dobrze zapowiadającą się 24-letnią dziennikarką, której kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Niestety podczas imprezy Allison upija się i zachodzi w ciążę z zupełnie przypadkowym mężczyzną, co może zrujnować jej perspektywy na przyszłość... W końcu jednak postanawia lepiej poznać przyszłego ojca swojego dziecka, zanim zdecyduje się na samotne wychowywanie maleństwa.
  Natomiast ojcem okazuje się być dorosły "dzieciak", Ben Stone. Oboje starają się poznać siebie nawzajem, ale im dłużej się znają, tym boleśniej widoczne staje się, że nie mają szans na bycie razem na dłużej. Wszystko komplikuje ingerencja siostry Alison, Debbie, i szwagra Bena, Pete'a.

 • W dzień swojego awansu Alison Scott postanawia wyjść świętować do jednego z klubów. Od następnego dnia ma zacząć pracować jako jedna z prezenterek stacji telewizyjnej E!. Podczas imprezy przypadkowo wpada na Bena, człowieka którego jedynymi zajęciami jest tworzenie strony internetowej o specyficznej tematyce a także imprezowanie ze znajomymi. Przez brak ostrożności a także wysoki poziom upojenia alkoholem dochodzi do stosunku pomiędzy Benem i Alison. Nadchodzący poranek kończy znajomość między dwojgiem tych ludzi jednak już po paru tygodniach okazuje się, że Alison jest od jakiegoś czasu w ciąży.

 • Alison Scott (Katherine Heigl), inteligentna i piękna, jest na najlepszej drodze do zrobienia kariery w telewizji. Niestety - chwila zapomnienia przypadkowo spotkanym w barze Benem (Seth Rogen) kończy się nieplanowaną ciążą. Mając w perspektywie samotne macierzyństwo Alison decyduje się odszukać Bena. Niestety, okazuje się, że Ben to luzak, który bardziej przypomina przerośnięte, niechlujne dziecko niż dorosłego faceta. Wcale nie ma ochoty się ustatkować, ale ostatecznie on i Alison postanawiają spróbować być razem. I bardzo szybko dochodzą do wniosku, że chyba do siebie nie pasują.

 • Nieporadny Ben (Seth Rogen) i ambitna Alison (Katherine Heigl) spotykają się w barze, co kończy się dla nich wspólną nocą. Osiem tygodni później Ben przeżywa szok, gdy dowiaduje się, że Alison jest w ciąży. Mimo że nie mają ze sobą wiele wspólnego, decydują się na związek dla dobra dziecka.

 • Alison właśnie dostaje pracę jako dziennikarka telewizyjna, z okazji wstąpienia w nowy etap jej życia wraz z siostrą wybierają się na imprezę.
  Odrobina alkoholu, i tak dziwnym trafem dziewczyna zachodzi w ciąże, z przypadkowym mężczyzną. Lecz czy to możliwe aby owy mężczyzna wychowywał nowo narodzone dziecko wraz z nią?

 • ben i Alison spędzają ze sobą jedną noc. Rozstając się, mają nadzieję, że już nigdy więcej się nie spotkają. Alison jest perfekcjonistką. Odnosi sukcesy zawodowe. Ben zaś to wieczny chłopiec, którego bawi prowadzenie strony internetowej z gołymi zdjęciami filmowych gwiazd. Kiedy jednak okazuje się, że Alison jest w ciąży, niedobrana para zaczyna myśleć o wspólnej przyszłości.

 • Kolejna przezabawna komedia scenarzysty i reżysera "40-letniego prawiczka".
  Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają... No cóż, beztroski, mieszkający z bandą kumpli Ben (Seth Rogen) i atrakcyjna, nastawiona na karierę Alison (Katherine Heigl) są sobą zauroczeni... przynajmniej przez jeden wieczór. Dwa miesiące i kilka testów ciążowych później Ben i Alison znajdą się w centrum zabawnych wydarzeń w tej najśmieszniejszej komedii roku!