Combien tu m'aimes?

plakat - Za ile mnie pokochasz? (2005)

opisy filmu

(4)
  • Francois jest przeciętnym, samotnym facetem, który wieczorami lubi przesiadywać w barze i patrzeć na kobiety sprzedające miłość za pieniądze. Im piękniejsze, tym drożej liczą sobie za każda wspólną chwilę. Jego uwagę przykuwa Daniela - najbardziej tajemnicza dziewczyna z placu Pigalle, której widok wszystkim zapiera dech w piersiach.
    Daniela nie przypomina wyzywającej, wulgarnej prostytutki. Jest zmysłowa i choć najdroższa, to Francois wierzy, że kiedyś znajdzie się w jego ramionach. Wkrótce szczęśliwy los uśmiecha się do niego przynosząc główną wygraną na loterii. Teraz Francois może mieć wszystko, także wymarzona kobietę. Idzie więc prosto do Danieli z pytaniem "Ile bierzesz?". A potem proponuje jej 100 tysięcy euro za każdy miesiąc wspólnego życia.
    Daniela zgadza się i ku swojemu zaskoczeniu, zauważa, że jej klient ofiarowuje jej miłość, której nigdy dotąd nie zaznała: czystą, głęboką i bezinteresowną - zmienia się, staje się delikatna, wrażliwa i czuła. Gdy Francois oświadcza się, bez wahania decyduje się zostać jego żoną. Problem w tym, że nie może, ot tak, porzucić swego dotychczasowego opiekuna...

  • Francois (Bernard Campan) jest dzieckiem szczęścia. No bo kto inny wygrałby na loterii? Jednak ten młody mężczyzna nie jest szczęśliwy. Nie może zapomnieć o pięknej Włoszce spotkanej w barze. Szkopuł w tym, że dziewczyna, w której się podkochuje, jest ekskluzywną prostytutką. Każdy kto zapłaci, może ją mieć. Na dodatek ma też swojego pazernego i brutalnego sutenera. Czy szalona miłość pokona uprzedzenia i zwycięży? Francois bardzo by tego chciał...

  • Daniela jest prostytutką, która pracuje w ekskluzywnym domu publicznym na Placu Pigalle. Skorzystanie z jej usług kosztuje 150 Euro. Pewnego dnia przychodzi do niej klient imieniem Francois, który mówi jej, że wygrał w lotka 4 mln Euro i składaj jej ciekawą finansowo propozycję. Proponuje jej 100 tyś Euro za miesiąc bycia jego kobietą do czasu aż skończą mu się pieniądze. Daniela przyjmuje propozycję i wprowadza się do Francoisa. Niedługo okazuje się, że hojny klient tak naprawdę nie wygrał żadnych pieniędzy, a zrobił to wszystko po to, aby rozkochać w sobie kobietę, która zawsze zapierała dech w jego piersiach.

  • Średnio urodziwy mężczyzna w średnim wieku (Bernard Campan) złożył niezwykłą propozycję luksusowej prostytutce: chce jej płacić bardzo wysoką pensję w zamian za to, że z nim zamieszka. Prześliczna Włoszka (Monica Bellucci) nie dość, że propozycję przyjmuje, to jeszcze zakochuje się we Francois. Kłopot tylko w tym, że jej opiekun Charly (Gerard Depardieu) nie może przeboleć straty swojej najpiękniejszej podopiecznej. I najlepiej jak umie, próbuje uprzykrzyć kochankom życie.

opinie i nagrody
pozostałe