Voksne mennesker

plakat - Zakochani widzą słonie (2005)

opisy filmu

(5)
  • Daniel jest zwariowanym artystą, żyjącym z dnia na dzień, nie przejmującym się problemami i nie do końca przystosowanym do życia w społeczeństwie... Jednak, gdy poznaje Franc, niezwykle uroczą, ale równie nieodpowiedzialną jak on, czuje, że odnalazł swoją drugą połowę i jego życie lekkoducha ulega gwałtownej zmianie.

  • Czarująco lekkomyślny artysta graffiti, Daniel (Jakob Cedergren), zarabia na życie malowaniem wyznań miłosnych innych ludzi na murach miasta. Nieprzerwanie ucieka od płacenia za parkingowe bilety i rachunki, a także przed policją. Prowadzi beztroskie życie... Do momentu kiedy spotyka i zakochuje się w swoim odbiciu, równie nieodpowiedzialnej i powabnej Franc (Tilly Scott Pedersen).

  • Daniel (Jakob Cedergren) mieszka w Kopenhadze i utrzymuje się z malowania wyznań miłosnych na murach miasta. Nie martwi go zbytnio fakt, że zarabia bardzo mało pieniędzy, a jego samochód to stary i wysłużony Fiat 500. Nie martwią go również problemy świata i życia - woli mieszkać sam, słuchając muzyki klasycznej. Jednak pewnego dnia spotyka na swojej drodze nieodpowiedzialną Franc (Tilly Scott Pedersen). Wkrótce pojawia się pierwsza, ważna próba w życiu chłopaka - ciąża dziewczyny. Jadąc do szpitala, Daniel uświadamia sobie, że jest już dojrzały i gotowy na wszystko...

  • Daniel (Jakob Cedergren), czarująco nieodpowiedzialny graficiarz, mieszka w Kopenhadze i utrzymuje się z malowania deklaracji miłosnych na murach. Przez ostatnich parę lat udało mu się zarobić jedynie kilka dolarów. Trochę martwi się faktem, że ciągle ktoś go goni: a to parkingowy, a to policja, albo właściciel mieszkania. Jednak mimo to udaje mu się wieść beztroskie życie. Wszystko do dnia, w którym zakochuje się we Franc (Tilly Scott Pedersen), dziewczynie równie nieodpowiedzialnej i czarującej, jak on sam.

  • Daniel (Jakob Cedergren) mieszka w Kopenhadze i utrzymuje się z malowania deklaracji miłosnych na murach. Przez ostatnie cztery lata zarobił jedynie siedem dolarów. Martwi się faktem, że ciągle ktoś go goni: a to parkingowi, a to policja, a to właściciel mieszkania. Jednak udaje mu się wieść dość beztroskie życie. Jeżdżąc po mieście wysłużonym Fiatem 500 i słuchając muzyki klasycznej, Daniel wydaje się w ogóle nie zauważać problemów dnia codziennego. Wszystko to do dnia, w którym zakocha się we Franc (Tilly Scott Pedersen), dziewczynie równie nieodpowiedzialnej i czarującej, jak on sam. Do tego mało przytomnej. Daniel wie, że znalazł wreszcie dziewczynę stworzoną dla siebie.