Dobry klimat, zajebista scenografia, ciekawa akcja. Srednio podobala mi sie gra aktorska, ale ogolnie film klimatyczny, ciekawy, dobrze zrobiony (sceny z pojazdami kosmicznymi wyprzedzaja epoke) i oryginalny. Polecam wszystkim fanom porzadnego oldschoolowego sf.
A jak widać po ilości głosów i komentarzy film z tych zapomnianych...
Bardzo dobry film. Nie wiem czemu takie słabe oceny. Często zadaję sobie pytanie - czemu my Polacy nie kręcimy takich filmów. W tamtych czasach polskie kino trzymało poziom, a teraz żenada. Natomiast zna ktoś jakiś polski film w podobnym klimacie?
Nie dość że film ogląda się przyjemnie ze względu na dobrą grę aktorską to dubbing jest super.Dlatego stare filmy były świetnie spolonizowane bez żadnych kombinacji tylko z dbałością o widza.Jak na dzieło sf też niezły temat i klimat.Polecam.