Parę ładnych lat temu kupiłem książkę... Piękna historia, nareszcie na ekranie. Już zwiastun porusza do łez.
Ciekawa historia opowiedziana "oczami" psa który jest narratorem. Film dobry, warto wybrać się do kina (oglądałem przedpremierowo). Nie znam i nie czytałem książki ale film oceniam na 8.
Ekranizacja książki Gartha Steina "Sztuka ścigania się w deszczu". Historia mającego osobiste i zawodowe problemy kierowcy Formuły 1 i jego... inteligentnego psa. Kierowcę gra Milo Ventimiglia, pies mówi głosem... Kevina Costnera. Na ekranie także Amanda ...