Świeżo po seansie mogę stwierdzić że 4 część jest bardzo dobra i dla każdego który płakał że "ta część zniszczy trylogię" pokazuje że czasem warto zastanowić się nad tym co się pisze lub mówi
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Toy Story 4 nie powinien być kontynuowany, część trzecia wszystko kończy i ładnie dopełnia. Jedynym powodem dla którego powstaje 4 część jest chyba marka na której można trzepać kasę, na takich podstawach rzadko powstają b. dobre filmy.
Pixar zrobił znakomitą trylogię... I niech tak zostanie. Jeśli mają wyprodukować coś, co się do niej nie umywa, to niech nie robią kolejnej części.