"To" jest chyba najlepszą książką jaką czytałem. Napisana w genialnym stylu, doprowadzająca do ciarek na ciele. Bohaterowie, którym trudno byłoby nie kibicować - jednych lubimy mniej innych bardziej, ale każdemu życzymy happy endu. Gdyby nie ekranizacja nie pokusiłbym się na owe dzieło, zwłaszcza, że liczy ...
https://www.youtube.com/watch? v=xhJ5P7Up3jA I jak się podoba? ;)
Rotten Tomatoes: 85% Metacritic: 61 Recenzje: Wśród recenzji przeczytamy takie opinie jak: " Nie dorównał co prawda części pierwszej, ale ma swój urok, jest straszny i godnie kontynuuje wątki klubu frajerów" " Ogromny, napakowany horror-blockbuster, ...