Wydaje się ze zagra w Wenecji. A jak nie to w innym festiwalu, może Locarno. To może być polski kandydat do oscara. Osobiście czekam i nie dziwią mnie te newsy bo zarówno Miasto 44 i Sala samobojcow sa super imho. No i to reżyser ktory potrafi ...
Aktualnie ekipa pracuje na Podkarpaciu. Większość zdjęć będzie realizowana w miejscowości Jaśliska.
Jestem ciekawa, co się stało z poprzednim zapowiadanym projektem Komasy - po Mieście 44 miał się zabrać za produkcję rozgrywającą się w latach 80., z psychologiczną intrygą obracającą się wokół zdobywczyni tytułu Miss. Mam nadzieję, że realizacja tamtego filmu została tylko przesunięta, a nie ...
Ruszył oficjalny fan club Leszka .Znajdziecie tam garść informacji o najnowszych projektach Leszka oraz zamkniętą grupę w w ramach ,której fani będą się integrować :) https://www.facebook.com/ofcfa nclubleszkalichoty/ Zapraszamy !!