O nie...
Jak to możliwe, że takie coś ma średnią 7,7? To wiele wybitnych dzieł takiej nie ma.
Dzisiaj byłem w kinie (mam15 lat) i mnie się podobało. To jest naprawdę fajny film. Oczywiście potwierdzam wasze zdanie że Playmobil to dno a Lego lepsze. Ale na filmie się nie zalamalem. Był naprawdę ciekawy, dużo akcji i nie rozumiem waszej fali hejtu. Bo zwiastun był słaby, i od razu hejt. Skoro ten ...
Czyli nie tylko zatrudniają go w komediach TVN'u ale też w bajkach. No to nieżle.