Byłam na nim w kinie, bo dzieci bardzo chciały. I powiem szczerze nie było źle, był momentami nawet zabawny, gra aktorska- drewno wiadomo ale historia o dziwo mnie wciągnęła i nawet nie wiem kiedy mi czas zleciał. Dzieciom bardzo się podobało zwłaszcza młodszej, ma 4 lata
Kiedy zobaczyłem plakat promocyjny myślałem że to mi się przyśniło! Pomysł totalnie absurdalny, robienie z bajki dla maluchów jakiegoś szrotu bez polotu zalatującego nowym Jumanji. Chociaż pewnie i tak obejrzę żeby pośmiać się z tej abominacji.
Już w przyszłym roku Cz 2 „Dora i Złota Malina”