Powiem tak... Nie szedłem na ten film, nastawiony w jakiś konkretny sposób. Myślałem bardziej, że obejrzę sobie film w ramach wolnego wieczoru. Powiem szczerze, że po zakończonym seansie, nie miałem poczucia, że straciłem około 2 godziny z życia. Ba, nawet dobrze się bawiłem. Ogólnie w kinie ...
Film jest nawet całkiem, całkiem, ale muzyka jest świetna.
W filmie mają grać Melissa McCarthy, Elisabeth Moss, Domhnall Gleeson i Tiffany Haddish. Są już zdjęcia z planu filmowego.
kobiety są często dużo brutalniejsze w grupach przestępczych. Ciekawe czy zostanie to pokazane? Anyone?