co o kobietach, które miały odwagę, determinację, wiarę w siebie, żeby wbrew pogardliwym komentarzom wilków morskich, walczyć o swoje marzenia, szacunek i traktowanie na równi z mężczyznami. Szkoda, że nie dowiadujemy się więcej o innych uczestniczkach rejsu i co oraz jak wyczyn załogi ...
Czy ktoś wie, gdzie go można zobaczyć?