OPERA. To absolutnie niesamowite uczucie, nad wyraz zmysłowe przeżycie, bo oto jesteś TY i GŁOS człowieka. Głos, w zależności od chwili, delikatny i cichy, lub tak przenikliwy i mocny, że czujesz dreszcze. I właśnie wtedy masz wrażenie, że ten GŁOS dotyka Twojej Duszy, nie ma już nic bardziej ...
Nawet jesli opera nie jest naszym numero uno. By zrozumiec pasję czlowieka, zrozumieć dlaczego nie wolno marnować talentu, i dlaczego wielcy artyści są po trochu egoistami despotami i dziwakami.
Film do obejrzenia dla każdego. Świetnie zrobiony. Emocje trzymają widza od początku do końca i falują od radości, smutku po wzruszenie. Przechodzą dreszcze, kręcą się łzy i porywa śmiech. Gdyby nie charyzma, niesamowita pasja i urzekające piękno tego człowieka, tak by się z pewnością nie stało.
obejrzyj film. Bo to film o człowieku, a nie o muzyce. Muzyka odgrywa w nim oczywiście znaczącą rolę, ale nie jest najważniejsza. Widzimy osobę, która kocha to, co robi. Widzimy niezwykłego człowieka, porażającego swoją charyzmą, optymizmem, uśmiechem. Takich ludzi chciałabym ...
Zaczęłam go słuchać od 5 roku życia :) byłam dość snobistycznym bachorzęciem. Ale jego talent powodował, że chciałam zostać "operzystką" :)