Święta czwórca
od 25 marca 2013 do 7 kwietnia 2013 konkurs zakończony
do wygrania: 10 płyt DVD z filmem "Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi".
Tym razem przygotowaliśmy coś dla miłośników czeskiego humoru. Nasz konkurs związany jest z filmem "Święta czwórca, który już 5 kwietnia zagości na ekranach polskich kin. Nagrodami w konkursie są płyty DVD z filmem "Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi".

Dwaj elektrycy Ondra i Vitek, otrzymują pracę na jednej z karaibskich wysp, gdzie huragan zniszczył linie wysokiego napięcia. Są przyjaciółmi i sąsiadami. Zarówno oni, jak i ich rodziny żyją w całkowitej harmonii. Ich żony lubią się, a nastoletni synowie Ondry chodzą z córkami Vitka. Krótko mówiąc, żyją w nieustającej idylli, na której cieniem kładzie się jedna, jedyna rzecz - nudne życie seksualne. Tak więc, gdy przeznaczenie rzuca im rękawicę w postaci propozycji pracy za granicą, mężczyźni podejmują wyzwanie i zabierają na Karaiby swoje żony. I to właśnie w owym egzotycznym raju wymyślają plan, który na zawsze odmieni ich życie seksualne.


(kliknij, aby powiększyć)

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie. Nagrodzimy autorów dziesięciu najciekawszych odpowiedzi.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię