KONKURS

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

od 24 października 2013 do 6 listopada 2013
do wygrania: 4 książki "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia".
Już 22 listopada na ekranach polskich kin pojawi się druga część "Igrzysk śmierci". Aby nieco umilić Wam oczekiwanie na premierę, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym nagrodami są książki Suzanne Collins "W pierścieniu ognia".

Kontynuacja wydarzeń z pierwszej części fenomenalnych "Igrzysk śmierci", które zawładnęły wyobraźnią publiczności na całym świecie. Do zjawiskowej obsady (młode gwiazdy Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth) dołącza zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman. Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą zaskakujący obrót spraw... Bo Kapitol jest zły. I Kapitol pragnie zemsty! Wkrótce okaże się, że zwycięska para stanie przed kolejnym wyzwaniem. "W pierścieniu ognia" to druga część bestsellerowej trylogii autorstwa Suzanne Collins, która stała się jednym z największych wydawniczych fenomenów ostatnich lat.


(kliknij, aby powiększyć)

Czekasz na premierę "Igrzysk śmierci: W pierścieniu ognia" i chcił(a)byś wcześniej poznać historię przedstawioną w książce? Jeśli tak, koniecznie weź udział w naszym konkursie. Wystarczy, że odpowiesz na poniższe pytanie. Nagrody trafią do autorów czterech najciekawszych odpowiedzi.
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • motorbreath
  • elusiak89
  • chinpin
  • phejzdral