Ratując pana Banksa
od 23 stycznia 2014 do 5 lutego 2014 konkurs zakończony
do wygrania: plakat z autografami aktorów.
Serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie zorganizowanym z okazji polskiej premiery filmu "Ratując pana Banksa". Na zwycięzcę naszej zabawy czeka niecodzienna nagroda - plakat z autografami gwiazd filmu, w tym Toma Hanksa i Emmy Thompson.

Na usilne prośby swoich córek Walt Disney obiecuje zrealizować film na podstawie ich ulubionej książki "Mary Poppins" autorstwa P. L. Travers. Nie wie jednak, że spełnienie przyrzeczenia zajmie mu 20 lat. Aby uzyskać prawa do ekranizacji Walt musi stawić czoła zgryźliwej, bezkompromisowej pisarce, która nie zamierza patrzeć, jak jej ukochana niania-czarodziejka jest masakrowana w trybach hollywoodzkiej machiny. Jednak w miarę spadku sprzedaży książki i pogarszania się sytuacji finansowej, Travers godzi się pojechać do Los Angeles, aby wysłuchać planów adaptacji. Na te dwa krótkie tygodnie w 1961 Walt Disney wytacza najcięższą artylerię. Uzbrojony w oszałamiające storyboardy i radosne piosenki braci Sherman Walt przypuszcza frontalny atak na P.L. Travers, jednak rozeźlona autorka nie ugina się pod presją. Wkrótce potem filmowiec bezradnie obserwuje, jak prawa do książki zaczynają wymykać mu się z ręki...


(kliknij, aby powiększyć)

Jeśli chciał(a)byś stać się szczęśliwym posiadaczem tej niezwykłej nagrody, weź udział w naszym konkursie. Wystarczy, że udzielisz odpowiedzi na poniższe pytanie. Plakat powędruje do autora najciekawszego zgłoszenia.