Wszystkie kobiety Mateusza
od 20 lutego 2014 do 5 marca 2014 konkurs zakończony
do wygrania: 3 płyty DVD z filmem "Wszystkie kobiety Mateusza".
Od 16 stycznia w polskich sklepach możecie nabyć wydanie DVD filmu "Wszystkie kobiety Mateusza". Jeśli jesteście zainteresowany najnowszym filmem Artura Więceka, możecie wziąć udział w naszym konkursie i spróbować wygrać własne egzemplarze tej produkcji na DVD.

Czy jeden nieboszczyk może wywrócić do góry nogami codzienność małego miasteczka? Mateusz Kłos, stolarz, artysta i wielbiciel kobiet, umiera banalnie, dławiąc się ością. Ale nawet po śmierci nie zamierza zaprzestać podbojów sercowych i odwiedza we śnie kobiety w miasteczku. Niedostrzegane przez swoich, znudzonych codziennością mężów, dzięki Mateuszowi odnajdują chęć do życia. Chcą być piękne, niezależne, znowu czują swą wartość i żądają: po pierwsze: kwiatów, po drugie: orgazmów, po trzecie: wolności, po czwarte: pieniędzy, po piąte: miłości, po szóste: miłości... A mężczyźni? Ci są przerażeni. Nagle, zamiast analizować mecze piłkarskie, muszą zastanawiać się, co to takiego ten punkt G...


(kliknij, aby powiększyć)

Szansę na zdobycie nagród mają wszystkie osoby, które odpowiedzą na poniższe pytanie. Nagrodzimy trzy najciekawsze zgłoszenia.