KONKURS

Alibi.com

od 10 lipca 2017 do 23 lipca 2017
do wygrania: 3 karty podarunkowe Venezii & Unisono; 3 kody do serwisu Cineman.pl.
Z okazji zbliżającej się premiery filmu "Alibi.com" przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs. Aby wziąć w nim udział, musicie odpowiedzieć na jedno pytanie. Dla autorów trzech najciekawszych zgłoszeń mamy zestawy nagród, składające się z kart podarunkowych Venezii & Unisono o wartości 100 zł oraz kodów umożliwiających kodów umożliwiających obejrzenie filmu w serwisie Cineman.pl.


Cineman.pl to ponad 1000 filmów dostępnych online "na żądanie", które można obejrzeć na www.cineman.pl i Samsung Smart TV. Wśród nich znajdują się nowości prosto z kina, najlepsze produkcje polskie i zagraniczne. Baza filmów każdego tygodnia jest wzbogacana o kolejne premiery w jakości HD. Teraz w ofercie wielkie światowe hity i nagradzane produkcje w cenie już od 3,50 zł.

Firma Grega – Alibi.com to strzał w dziesiątkę. Idealna propozycja dla każdego, kto ma coś do ukrycia. Skaczesz na boki, migasz się w pracy, unikasz teściowej – Alibi.com zapewni Ci wymówkę na każdą okazję. Ale kij ma dwa końce. Gdy Greg z wzajemnością zakocha się w pięknej Flo, szczęście przysłoni mu pewien drobiazg: otóż Flo najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa. Co robi więc Greg, by ukryć swoją profesję? Kłamie jak z nut. Wkrótce jednak zaczyna cienko śpiewać, gdy okazuje się, że ojciec Flo jest jednym z jego klientów. Greg musi więc zbudować piętrową ściemę, która w przypadku wpadki pogrzebie jego wielką miłość, szczęście i złotodajną firmę. A kłamstwo, jak wiadomo, ma raczej krótkie nogi…
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • Kasia_Kataryneczka
  • Radoska
  • AmeliaAdams