KONKURS

Młody świat

od 29 września 2017 do 12 października 2017
do wygrania: 4 książki "Młody świat" Chrisa Weitza; 4 koszulki.
27 września do księgarni trafia powieść "Młody świat" Chrisa Weitza, reżysera takich filmów, jak "Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu", "Był sobie chłopiec" czy "Złoty kompas", a także współautora scenariusza filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie". Jeśli jesteście ciekawi, jak ten znany reżyser poradził sobie w roli pisarza, koniecznie weźcie udział w naszym konkursie. Możecie w nim zdobyć własne egzemplarze książki "Młody świat". Do każdej z nich dołączamy także koszulkę.

Witaj w Nowym Jorku – mieście rządzonym przez nastolatków
Tajemnicza epidemia zmiotła z powierzchni Ziemi dorosłych i dzieci, oszczędzając jedynie nastolatków. By przetrwać w chylącym się ku upadkowi świecie, młodzi łączą się w plemiona. Jefferson, mimowolny przywódca grupy zamieszkującej okolice Placu Waszyngtona, oraz Donna – obiekt jego skrywanej miłości – każdego dnia stawiają czoła niebezpieczeństwom postapokaliptycznego chaosu, świadomi, że ich dni są policzone.

Gdy jeden ze współplemieńców wpada na trop lekarstwa, które pozwoli im się wymknąć nieuchronnej śmierci, pięcioro nastolatków wyrusza na ryzykowną ekspedycję. W drodze do celu będą musieli pokonać terytoria opanowane przez gangi, fanatyków i bojówki; ich wędrówkę będą znaczyły wymiany ognia, ucieczki, cierpienie i śmierć. Czy młodym bohaterom uda się ocalić wymierającą populację? Jakie mroczne zakamarki ludzkiej psychiki odkryją podczas tej ryzykownej eskapady?
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • Daniel_Wysocki
  • msm2
  • Skylooker
  • yumi18