KONKURS

Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert

od 26 września 2017 do 5 października 2017
do wygrania: 4 podwójne zaproszenia na "Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert".
Po raz kolejny widownia w Polsce będzie miała okazję posłuchać pełnej ścieżki dźwiękowej do drugiej części z serii filmów o Harry’m Potterze. Widowiska odbędą się w październiku we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

17.10 Hala Stulecia Wrocław
18.10 Hala Torwar Warszawa
19.10 Arena Poznań
21.10 Tauron Arena Kraków


Niezapomnianą ścieżkę autorstwa Johna Williamsa w całości wykona Sinfonietta Cracovia. Widzowie będą mogli od nowa przeżyć magię filmu, oglądając go na wielkim, 480 calowym ekranie HD. Koncerty są częścą światowego tournee, stworzonego przez firmy CineConcerts i Warner Bros Consumer Products.

Urzekająca i niesamowita muzyka Johna Williamsa, zdobyła nagrodę Grammy i stała się współczesnym klasykiem w dziedzienie muzyki filmowej. Muzyka obrazuje piękne i trzymające w napięciu momenty magicznej przygody Harry’ego Pottera.

Więcej informacji na temat Cyklu Koncertów Muzyki Filmowej do Filmów o Harry’m Potterze można znaleźć na stronie www.harrypotterinconcert.com.

Mamy dla Was podwójne zaproszenia na koncert do każdego z 4 miast. Aby mieć szansę na ich zdobycie, musicie jedynie udzielić odpowiedzi na poniższe pytanie konkursowe.
Konkurs zakończony!