KONKURS

Patti Cake$

od 18 października 2017 do 31 października 2017
do wygrania: 5 płyt CD ze ścieżką dźwiękową z filmu "Patti Cake$".
Z okazji premiery filmu "Patti Cake$" przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć płyty CD ze ścieżką dźwiękową. Nagrody trafią do pięciu szczęśliwców, którzy udzielą odpowiedzi na pytanie zamieszczone na dole strony. Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!


Patricia Dombrowski, a.k.a. Patti Cake$, a.k.a. Killa P., siłuje się z życiem w pozbawionym perspektyw New Jersey. W wieku 23 lat jest wreszcie gotowa wyjść na scenę i zawalczyć o ten sam rodzaj muzycznej nieśmiertelności, jaki stał się udziałem jej idola, rapera O-Z.

Prostolinijna i korpulentna Patti posiada ewidentny talent do składania rymów, ale nie jest jej łatwo wyrwać się z domu, który dzieli z babcią na wózku inwalidzkim oraz zgorzkniałą, wiecznie podpitą matką. Wszystko się zmienia, kiedy w bitwie freestylowej na parkingu dziewczyna bez większego trudu demoluje konkurencję. Dreszczyk zwycięstwa sprawia, że Patti decyduje się porzucić dotychczasowe życie i ruszyć w pogoń za marzeniami. Tworzy zespół składający się ze starych i nowych przyjaciół (oraz z babci posiadającej bardzo oryginalny głos).
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • wuuniaa
  • magda3322441
  • robikol
  • iza_luiza
  • kinia772