KONKURS

Tamte dni, tamte noce

od 12 stycznia 2018 do 25 stycznia 2018
do wygrania: 4 egzemplarze książki "Tamte dni, tamte noce".
26 stycznia do polskich kin trafi ekranizacja powieści "Tamte dni, tamte noce", w reżyserii Luki Guadagnino. Tymczasem w księgarniach, za sprawą wydawnictwa Poradnia K, jest już dostępny jej literacki pierwowzór. Możecie go także zdobyć, biorąc udział w naszym konkursie. Wystarczy udzielić odpowiedzi na jedno pytanie zamieszczone poniżej. Zapraszamy do zabawy!


"Tamte dni, tamte noce" ("Call Me by Your Name") to historia nagłego i intensywnego romansu między dorastającym chłopcem a gościem jego rodziców w letnim domu we Włoszech. Obaj są zaskoczeni wzajemnym zauroczeniem i początkowo każdy z nich udaje obojętność. Ale w miarę jak mijają kolejne niespokojne letnie tygodnie, ujawniają się ukryte emocje: obsesja i strach, fascynacja i pożądanie, a ich namiętność przybiera na sile. Niespełna sześciotygodniowy romans jest doświadczeniem, które naznacza ich na całe życie. Na Rivierze i podczas namiętnego wieczoru w Rzymie odkrywają coś, czego boją się już nigdy nie znaleźć: totalną bliskość.

Dzięki znakomicie uchwyconej psychologii, która towarzyszy zauroczeniu, książka jest szczerą, przeszywającą serce elegią o ludzkiej namiętności, której nie da się zapomnieć.
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • figa100
  • sweet_rebellion
  • Galway_Girl
  • Madzia1821