PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32931}
7,0 1 400
ocen
7,0 10 1 1400
5,0 4
oceny krytyków
"Awatar" czyli zamiana dusz
powrót do forum filmu "Awatar" czyli zamiana dusz

6/10

ocenił(a) film na 6

Naprawdę ciekawy film o niesamowitym klimacie. XIX-wieczne wyższe sfery bardzo dobrze ukazane, no i sama scena zamiany dusz, ten kwadracik i kółeczko mnie rozbroiły :) 6/10

pachomir

zachwycasz sie tak a dałeś tylko 6 według mnie ten film zasługuje na wiecej ja dałem 9

ocenił(a) film na 6
Bzium_3

ludzie zapominają, że pod każdą oceną kryje się jakaś nazwa. 6 = niezły

Bzium_3

Pięć jest dla filmów niewyróżniających się niczym od pozostałych, jednak poprawnych technicznie i aktorsko. Moim zdaniem ocena "6" to wyróżnienie spośród innych produkcji, zaś "9" rezerwowane jest dla filmów rewelacyjnych, sam odważyłem się zaledwie kilka razy na postawienie tak wysokiej oceny. Przez takie zawyżenie skala ulega przesunięciu i zaczyna jej brakować. Czy naprawdę nie widziałeś nigdy filmu na "1", "2" lub "3"?

użytkownik usunięty
egghead

Ja dałem wiele jedynek i dwójek. I nikt nie broni ci dać 6 temu filmowi. Chodzi o to, że "naprawdę ciekawy film o niesamowitym klimacie" w powszechnym odbiorze jest więcej niż "niezły". I tyle.

Hihi, a dałeś głównie ze złośliwości i uprzedzeń. :)
Tobie też nikt tego nie broni, ale z zewnątrz to zabawne.

A co ma do klikania własnej oceny to, jaki jest w (nieistniejącym) powszechnym odbiorze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones