PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37527}

Łzy słońca

Tears of the Sun
7,3 64 207
ocen
7,3 10 1 64207
3,7 3
oceny krytyków
Łzy słońca
powrót do forum filmu Łzy słońca

szukam filmów podobnych do "Łzy Słońca" jeśli ktoś zna takie to prosze ,aby podał tytuł z góry dzieki Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Krzych1

w katalogu znajdziesz na pewno, ale polecam "Helikopter w ogniu", "Szeregowiec Ryan", "Cienka czerwona linia", "Byliśmy żołnierzami" :)

stigma

hehe widzielem wszystkie:D ,ale itak dzieki:*
a jak by ktos znal jakes o komandosach tez moga byc

ocenił(a) film na 7
Krzych1

Polecam WOJNA O IRAK nawet niezly filmik.

ocenił(a) film na 10
Krzych1

czy chodzi ci o takie gdzie grupa żołnierzy jest za liniami wroga i walczą , wycofują się itp ???????

ocenił(a) film na 10
Krzych1

mam coś takiego


Rajd na tyły wroga
Zaginiony w akcji
Dowódca plutonu
Mercenary Fighters
Ucieczka Jeńców
Delta Force (wiele)
Kommando Leopard
Strefa śmierci
Psy wojny
American Ninja 4 (początek filmu)

Dominfilmfan

dzieki o takie mi chodziło głównie niektórych z tych które mi podałes nie widziałem a chetnie bym obejrzał

ocenił(a) film na 8
Krzych1

zdecydowanie polecam ci: "Hotel Ruanda" , "Krwawy diament" , "9 kompania" , "Rambo 4"
Naprawdę warto obejrzeć każdy z tych filmów, które podałem

san_andreas

(Hotel Ruanda, 9 kompania, Rambo 4)-te filmy widziałem juz wczesniej ,ale dzis obejrzałem "Krwawy diament" i film naprawde godny polecenia dzieki

ocenił(a) film na 8
Krzych1

Przypomniałem sobie jeszcze jeden film godny obejrzenia: "Strzelając do psów" ,a i podobno dobry też jest film: "Podać rękę diabłu" ale go nie oglądałem więc nie mogę potwierdzić.Jak go obejrzę to dam znać czy warto

ocenił(a) film na 7
san_andreas

warto, warto! pozdro

ocenił(a) film na 9
Krzych1

Przełęcz Ocalonych- polecam

Krzych1

Ode mnie "Act of Valor". Film pod kątem realizmu stoi na bardzo wysokim poziomie, a to między innymi dlatego, że prawie wszyscy aktorzy to tak naprawdę nie aktorzy, lecz prawdziwi komandosi (aktywni i w stanie spoczynku), a do tego naprawdę dobrze grają. Pozdro.

ocenił(a) film na 8
Krzych1

Lone Survivor jak dla mnie wypas film. Chyba lepszy od tego.

ocenił(a) film na 8
Krzych1

O kurde 10 lat temu pytanie zadane hehehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones