PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12124}

Życie jest słodkie

Life Is Sweet
7,1 1 866
ocen
7,1 10 1 1866
7,0 9
ocen krytyków
Życie jest słodkie
powrót do forum filmu Życie jest słodkie

bes comentażaa ;)

użytkownik usunięty

Cudo..cudo...cudo..cudo:)..prawdopodobnie nie jestem zbyt kompetentnym w ocenie tego obrazu, gdyż ('fakt') to film mojego życia:)...kocham ten obraz, uwielbiam i nie potrafię przeżyć miesiąca bez zobaczenia choćby jego fragmentu..analogicznie: tydzień bez bez muzyki 'Voivod', to rok na kartoflanej imprezie dyskotekowej bez możliwości wyjścia do ubikacji...pozdrawiam

ocenił(a) film na 10

Właśnie obejrzałem i zgadzam się w 100%. Dawno nie pochłonął mnie tak żaden film. Ze zdziwieniem sprawdzałem pasek postępu kiedy wyskoczyły napisy końcowe. Nie sądziłem, że w tak krótkim czasie można tak wyczerpująco opisać życie przeciętnej- po prostu przeciętnej rodziny. Na widok ich perypetii momentami stukałem sobie w czoło a momentami zazdrościłem... To chyba największy sukces filmu. Muza też nieprzeciętna. Też pozdrawiam!:)

ocenił(a) film na 9

Czyli nie jestem jedyna :) Obejrzałam go pierwszy raz zupełnym przypadkiem w tv wiele lat temu i nie mogłam oczu oderwać. O tamtego czasu widziałam go chyba z 5 razy. Doskonały film, ze wspaniałym aktorstwem, autentyczne kino o prawdziwych, choć wcale nie nudnych ;) ludziach. Ludziach, którzy są niepiękni, mieszkają też niepięknie i nigdy nie zostaną "amerykańskimi bohaterami", nie zbawią świata, tylko dokonują codziennego cudu, jak każdy z nas - usiłują przetrwać w niesprawiedliwym świecie, radzą sobie i kochają się nawzajem tak, jak potrafią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones