PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764105}

Orbiter 9

Órbita 9
5,7 3 512
ocen
5,7 10 1 3512

Orbiter 9
powrót do forum filmu Orbiter 9

Hej, wybaczcie mi, że może nie jestem zbyt romantyczny, albo nigdy prawdziwie się nie zakochałem - bo to też prawa, ale film tak w skrócie opowiada o ziomku który zakochał się w lasce z symulatora o której tak naprawdę nic nie wiedział (oprócz tych wszystkich beznamiętnych wyników badań) bo powiedziała jego robotycznemu koledze, że chciałaby by został dłużej, bo tak naprawdę nigdy nikogo nie widziała wiec nie wybrzydzała, a ziomek przez to zaryzykował całe swoje życie, zdaje sie stabilną pracę i z tego co widzialem calkiem niezłe mieszkanie za cos tak płonnego? pomijam już fakt, że przez to zginęła osoba która mu pomagała, a on jak gdyby nigdy nic zamknął się z tą laską na lata w symulatorze, żeby zrobić jej dziecko i siedzieć z nia tam na zawsze bez cholera żadnych ciekawych możliwości. Wybaczcie, ale dla mnie to mocno idiotyczne, jest mnóstwo pięknych dziewczyn z którymi mógł sie związać na wolności, wystarczy wyjść sprzed komputera i swojej strefy komfortu. Ale no może faktycznie się nie znam na miłości i niewierze w takie od pierwszego wejrzenia

Ale poza tym to film sie całkiem miło oglądało mimo takich niedorzeczności dlatego 6/10

ocenił(a) film na 7
Sidonis666

W filmie wyraźnie widać, że on ma słabe życie towarzyskie. Raptem jeden kolega, a u tak miga się os spotkań. Wspominając dzieciństwo mówi, że zawsze był bardzo nieśmiały i jeszcze ta katastrofa w tle. No dla mnie ta miłość jest bardzo realna. Facet nerd i odludek i super laska. Tacy ludzie nie potrzebują innych, więc nie sądzę żeby był jakoś nieszczęśliwy w tej kapslule na koniec. Tym bardziej, że umowa przewiduje, że to tylko na kilka lat.

ocenił(a) film na 6
Sidonis666

Nie oznaczyles że to spojler tylko napisałeś w temacie, ale większość wpisu jest widoczna bez klikania w temat. Może napraw to albo zgos do moderacji bo jest to trochę irytujące.

ocenił(a) film na 5
Sidonis666

No a gdzie interpretacja?

ocenił(a) film na 8
Sidonis666

"żeby zrobić jej dziecko " - chyba zaciążyła wcześniej. Czarny lekarz omawiając wyniki badań dodał "i jest coś jeszcze"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones