PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797598}

Ósma klasa

Eighth Grade
6,4 5 871
ocen
6,4 10 1 5871
6,9 22
oceny krytyków
Ósma klasa
powrót do forum filmu Ósma klasa

Mam nadzieję, że film będzie miał premierę w Polsce, aby więcej Polaków mogło w końcu poznać talent Burnhama. Mimo, że jego special Make Happy jest na Netflixie, to nie dużo osób go widziało, co poniektórzy będąc pewnie uprzedzonymi do komików na tej platformie. Ale Bo to niezwykle inteligentny facet z ogromnym talentem do muzyki, poruszania wielu problemów i po prostu rozśmieszania ludzi. Oby film zawitał do Polski.

ocenił(a) film na 6
Wieczus

Make Happy to nie jest stand up?

Ciubas

Jest i to chyba fani tego stand upera wyrobili ''Eighth Grade'' kosmiczne 8.2 na IMDb i 8.8 na rottentomatoes.

ocenił(a) film na 6
miarara

Tak. Ma wg mnie zaskakująco wysokie oceny, które po części zwróciły moją uwagę na ten tytuł, a sam film w mojej opinii wyjątkowy się nie okazał.

tocomnieinteresuje

Otóż to, bardziej to windują wyniki tylko hindusi swoim filmom he he. Dobrze, że ten nie był kompletnym nie wypałem, bo szkoda 1.5 h by było :)

ocenił(a) film na 6
miarara

Ostatnio sporo filmów na RT ma 80-90 % i często potem okazują się bardzo przeciętne. Sporo z nich to niezależne lub wyglądające niezależnie produkcje. Ciężko jest trafić na coś wartościowego, a ten film jest o tyle specyficzny, że chyba autor jednak nie celował w takie jedynie przyjemne, komercyjne kino, a widział swój film czymś ciekawszym i chciał powiedzieć więcej o nowym pokoleniu nastolatków. Tu mnie rozczarował. Początek, który mi się spodobał obiecywał więcej, ale to w którą stronę poszedł scenariusz i jak wg mnie płasko i banalnie pokazano postacie już mniej.

ocenił(a) film na 8
Wieczus

Jest do obejrzenia na chili.tv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones