PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480686}

Ćwiczenia z życia

Easier with Practice
5,9 207
ocen
5,9 10 1 207
Ćwiczenia z życia
powrót do forum filmu Ćwiczenia z życia

Film niszowy lecz warty obejrzenia. Jesteśmy pięknie prowadzeni poprzez emocje głównego bohatera. Który ze świadomością odrzuca realna szanse związku na rzecz jednak, bo jednak wyimaginowanej "kobiety z telefonu". Bo tak jest bezpieczniej i łatwiej. Davy budzi sympatię widza od samego początku, życzymy mu dobrze. Czy ktoś spodziewa się takiego końca? I czy to naprawdę koniec?!

ocenił(a) film na 4
acrylic_afternoons

Ja sięgnałem po ten film, ponieważ lubie filmy bez fajerwerków, takie,
które opierają się na dobrym dialogu i grze aktorskiej niewielkiej liczby
osób. Po części to znajdziemy w tym filmie. Pierwsza połowa filmu to też
kino drogi a przez większość czasu obserwujemy z bliska głównego bohatera,
także w intymnych chwilach. Fabuła pięknie się rozwija, aby w pewnym
momencie zostać zniszczona przez zupełnie niepasujące i beznadziejne
zakończenie.

ocenił(a) film na 5
k2m13

Podpisuję pod tym. Zakończenie było wyjątkowo... niesmaczne :/ Do tej pory jestem w lekkim szoku. Choć pewnie o to chodziło...

acrylic_afternoons

mi sie film spodobał jest nietypowy... oskara za ten film bym nie dała ... love story też bym nie nazwała... zgodzę się że koniec dość nieoczekiwany ale czegóż chcemy? czegóż oczekujemy? oczywiście kwestia gustu... oczywiście też bym może i wolała bardziej cukierkowe zakończenie ...

ocenił(a) film na 8
acrylic_afternoons

ale chyba o to chodzi w zakończeniach, żeby nas zaskakiwały... :) ja tam nie lubie przewidywalności w kinie....

acrylic_afternoons

niszowy ale warty obejrzenia?
czy w tym nie zawiera się jakaś stronniczość?

ocenił(a) film na 7
acrylic_afternoons

Zakończenie jest idealne. Ku przestrodze. Wolelibyście happy end? To nie komedia romantyczna.

ocenił(a) film na 7
acrylic_afternoons

Właśnie obejrzałem. Film wydawała mi się początkowo nudny, okropnie się ciągnął. Ale ta końcówka, to zaskoczenie... Uratowało cały film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones