Odtwórz Zwiastun nr 2 2:15
Film

Swallow

2019 1 godz. 34 min.
6,6 230
ocen
6,6 10 1 230
395
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"840345","linkUrl":"/film/%C5%81aknienie-2019-840345","alt":"Łaknienie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/03/45/840345/7907947.2.jpg"}
Życie Hunter stwarza pozory sielanki. Kobieta ma przystojnego, kochającego i wpływowego męża, który pochodzi z bardzo... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Łaknienie
Zwiastun nr 2 2:15
Łaknienie
Zwiastun nr 1 (francuski) 1:33
Łaknienie - Zwiastun Nr 2 Łaknienie - Zwiastun Nr 2

Życie Hunter stwarza pozory sielanki. Kobieta ma przystojnego, kochającego i wpływowego męża, który pochodzi z bardzo bogatej rodziny. Mieszkają w pięknym domu. Hunter nie musi pracować, może zajmować się domem i być idealną żoną idealnego męża. Tym bardziej że od niedawna jest w ciąży. Do tego idyllicznego obrazka nie pasuje tylkoŻycie Hunter stwarza pozory sielanki. Kobieta ma przystojnego, kochającego i wpływowego męża, który pochodzi z bardzo bogatej rodziny. Mieszkają w pięknym domu. Hunter nie musi pracować, może zajmować się domem i być idealną żoną idealnego męża. Tym bardziej że od niedawna jest w ciąży. Do tego idyllicznego obrazka nie pasuje tylko nieodparta chęć, jaką odczuwa Hunter. Zaczęło się od zjedzenia… szklanej kulki. Potem była pinezka, bateria i konsumowanie kolejnych przedmiotów, które do jadalnych z pewnością nie należą. Hunter będzie musiała skonfrontować się z mroczną tajemnicą, kryjącą się za tą obsesją. Nieprzewidywalna mieszanka thrillera i satyry, która stawia pytania dotyczące patriarchalnej kontroli kobiecego ciała, tożsamości, poczucia winy i przemocy. Co tak naprawdę skrywają idylliczne fasady? 

studio
Logical Pictures / Syncopated Films
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Uwaga na klasyfikację!

  chateau_de_sable ocenił(a) film na 7

  Polecano mi ten film jako horror, więc po obejrzeniu byłam mocno zaskoczona. Bo to jest najprawdziwszy dramat psychologiczny, bardzo zresztą udany. Nie żałuję, że się skusiłam, ale z horrorem nie miało to zbyt wiele wspólnego. :-)

  3
  • Nietypowe kino

   uniomo

   Ale dobre

   1
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.