PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788034}

Łap marzenia!

Rip Tide
5,6 2 893
oceny
5,6 10 1 2893

Łap marzenia
powrót do forum filmu Łap marzenia!

Urzekający

ocenił(a) film na 7

Film prosty, ale mnie chyba tą prostotą w jakiś sposób urzekł. Może wydawać się nudny, ale porusza wiele ważnych kwestii: stratę kogoś bliskiego, pogodzenie się z tym i pójście na przód drobnymi krokami, o tym jak inni chcą rządzić nami i naszym życiem, jak nie mamy prawa czasem decydować sami za siebie i mieć własnego zdania. Robić coś co wywołuje uśmiech na naszej twarzy. Właśnie tym ten film mnie urzekł.
Polecam!

JadziaSmosarska

To widocznie dla mnie za lekkie podejście do takich tematów trochę mnie wynudził, jak to powiedział go zachwycił krajobraz no fakt plus filmu to jakiś jest chociaż na mnie aż takiego zachwytu całość filmu nie zrobiła :)

ocenił(a) film na 7
buterfly

Zachwytu u mnie raczej też nie, ale w jakiś sposób urzekł, tak jak napisałam. Ale nie jest taki najgorszy :)

JadziaSmosarska

Kompletnym gniotkiem owszem nie jest dla mnie jednak całość taka bez wyrazu, zwłaszcza jeżeli opowiada o tak trudnych tematach ale oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania :)

ocenił(a) film na 7
buterfly

Byleby uszanować te inne opinie, jak my wzajemnie :))

JadziaSmosarska

Pełna zgoda :) - Mnie nie zaciekawił na tyle żebym ocenił go na ocenę dobrą, chociaż nie przeczę że ma swój lekki klimaciki to filmidło :) - Jednak szanuje że ktoś odebrał film inaczej :)

ocenił(a) film na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones