PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37306}

Ława przysięgłych

Runaway Jury
7,3 25 649
ocen
7,3 10 1 25649
7,0 7
ocen krytyków
Ława przysięgłych
powrót do forum filmu Ława przysięgłych

Mam ogromną prośbę... Niech ktoś mi powie jaka jest różnica w treści pomiędzy filmem, a książką.... Czy będzie ktoś tak łaskawy?

użytkownik usunięty
martini_scbr

w filmie sprawę wniosła wdowa po ofierze strzelaniny przeciwko się przeciwko firmom zbrojniowym a w książce wdowa po ofierze raka płuc przeciwko producentom papierosów

i tylko taka jest różnica?? wielkie dzięki za pomoc....

ocenił(a) film na 7
martini_scbr

Otóż róznic jest znacznie więcej. To jest największa róznica ale jest również wiele innych wcale nie małych. Film oglądałam ponad 2 lata temu, książke skończyłam pare minut temu więc o ile treśc ksiązki jest mi doskonale znana to film mogłam troche zapomnieć.

A więc w książce Fitch knuje 3 intrygi przeciwko 3 róznym przsięgłym, 3 innch przsięgłych zostaje wykluczonych ze składu. W filmie pojawił się wątek piza alkoholu przez jedną z przysięgłch podczas lunchu. w książce nic takiego miejsca nie miało.

Mogłabym się jeszcze długo rozwodzic nad róznicami ale po co - w końcu i tak nikt tego nie czta;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones