PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684721}

Łowca i Królowa Lodu

The Huntsman: Winter's War
6,4 72 157
ocen
6,4 10 1 72157
3,9 7
ocen krytyków
Łowca i Królowa Lodu
powrót do forum filmu Łowca i Królowa Lodu

Widzę że nie ma Kristen Stewart i bardzo dobrze nie będzie romansu na planie z reżyserem. Dobrze że ją wywalili nie dość
nie umie grać, to jeszcze odtrąca widzów od filmu. Ona nadawała by się tylko do filmu o tytule "Romans z kilkoma"

isobel

skoro tak ci nie w smak ten film to po jaką cholere oglądałaś i się wypowiadasz?skończ bo się pogrążasz

Aanies1986

a po taką cholerę, że gra w nim Charlize Theron. owszem - pomimo tego, że w głównej roli została obsadzona nijaka, mierna Kristen Stewart :)
"... skończ, bo się pogrążasz". pff, ok laleczko. i znowu: przejęłam się!

ocenił(a) film na 6
isobel

Ona jest tak drewniana, że strach ją zostawić do pilnowania ogniska. Zajęłaby się równo.

elfijka

lepiej bym tego nie ujęła. a najlepsze jest to, że w jakim filmie nie zagra jest tak drewniana.

ocenił(a) film na 6
isobel

Myślę, że powinna zagrać Pinokia. Wtedy miałaby realne szanse na Oscara.

ocenił(a) film na 6
elfijka

Heheeh dobre :)) Mam podobne zdanie na temat tego drewna :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

jakikolwiek był tam twój problem - mam nadzieję że się wyżyłeś i że teraz jest już wszystko dobrze. ach, wy sfrustrowane polaczki.. ;)

użytkownik usunięty
isobel

rozumiem ze ty żydówka?

pfff, nie ;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

bardzo pouczające, nie ma co ;)
Boże, jak bawi mnie ten wasz bulwers ;D przejęłam się ogromnie.

pozdrawiam;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

wow. jaki jesteś niesamowicie elokwentny! nie trzeba się pytać skąd pochodzisz ;)

i nie żeby mnie to nie bawiło - bo wierz mi, bawi i to ogromnie -, ale za bardzo zboczyliśmy z tematu. proponuje podyskutować o tym która część filmu jest lepsza i jak dobrze, że drewniana Kristen Stewart tu nie zagrała. do wylewania żali i frustracji poszukaj lepiej innego forum.

i wybacz, że nie wzięłam sobie twoich porad do serca ;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6

Yeah! Nie wiemy co powiedzieć, to walimy bezsensownie upolitycznione slogany - ależ teraz moc z tego posta bije! Dzięki swemu oświeceniu będziesz teraz wygrywać wszystkie spory w przedbiegach - świat stoi przed tobą otworeem...

isobel

Fajnie było obejrzeć ten film nie wiedząc uprzednio o żadnych romansach, tym bardziej nie oglądając filmu "Zmierzch". I chyba tak jest lepiej. Trochę to obala Twoją tezę, bo oczywiście Stewart wybitną aktorką nie jest i prawdopodobnie nigdy taką nie zostanie. Ale nie czułem do niej nienawiści, nie chciałem jej wyśmiewać. Ale rozumiem ze są takie postaci, na które inni nie mogą patrzeć :-) pozdrawiam.

RealKalps

no cóż, pewnie tak. błoga niewiedza, jak to mówią.
co nie zmienia faktu że film jest przeciętny, a obsada - tragicznie dobrana. a sporo ludzi kojarzy ten film faktycznie głównie z romansem Stewart i Sandersa, bo szczegóły tak słabo filmu zacierają się po dłużej chwili w pamięci.

pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 5
Enterraz

Można za to ocenić film. Niestety zastąpienie Stewart aż 2 doskonałymi aktorkami nie zdało się na nic. Wyszedł knot podobny do części 1. Może trochę lepszy - ale mając taką obsadę, i taki budżet wyprodukować taki gniot? Powinien być oskard za takie osiągnięcie. Zamiast wykorzystać aktorki klasy Theron dodaje się jej czarne macki :-(

ocenił(a) film na 6
Gandalf_Szary_2

Tak się męczyłem w czasie oglądania pierwszej części że masakra, a wszystko za sprawa Krychy. Kiedy zobaczyłem ze w drugiej części nie ma tego drewna, to aż się doczekać nie mogę :) Do tego Charlize Theron wraca zza grobu i czego chcieć więcej? :))

sq8jlm

Wiesz dla mnie 1. część była genialną komedią :')) Drewno, jak to drewno, ale Krycha rozbawić umie :')))

ocenił(a) film na 7
Gandalf_Szary_2

Również liczę, że będzie lepszy od części pierwszej. Co prawda pomysł na samą część pierwsza mi się podobał tylko dobór Śnieżki nie ten. A tu po drugim spocie widzę, ze może być naprawdę ciekawie. Wyglada to na razie zachęcająco :).

użytkownik usunięty
Gandalf_Szary_2

Ponura Kryśka nie nadaje się do niczego.

Gandalf_Szary_2

ordynarny komentarz
to ze kogoś nie lubisz nie znaczy ze należy go mieszać z błotem i porównywać do prostytuki, troche więcej szacunku do ludzi
to forum filmowe nie miejsce linczu twoich antypati

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Jest lepszy, moim zdaniem.

ocenił(a) film na 2
Gandalf_Szary_2

Film jest fatalny. Co do "romansow z rezyserem" - lepiej sie panoczku zajmij swoimi sprawami, a nie wkladaj swojego dlugiego nosa w cudze. Za wysokie progi dla ciebie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Gandalf_Szary_2

Jest lepszy.

ocenił(a) film na 4
Gandalf_Szary_2

NO, niestety lepszy nie jest.
Oglądałam, do momentu "cudownego " pojawienia się zabitej wojowniczki. Nie zdzierżyłam kolejnego cudu. Tak, wiem, to kino fantasy, bajka, gatunek, który wielbię.
Ale, jak dla mnie tek bzdur zrobionych wyłącznie pod widza, spragnionego kolejnej cudownej roli Charlize Theron. Bo akurat ona jest świetna.
To już wolałam głupawą Śnieżkę, niż stek bzdur w sequelu? Prequelu? Szkoda gadać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones