PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1233}

Ścigany

The Fugitive
7,6 130 543
oceny
7,6 10 1 130543
7,6 20
ocen krytyków
Ścigany
powrót do forum filmu Ścigany

To się po prostu OGLĄDA!!!

compresorrr

Film godny polecenia. Aktorstwo Harrisona Forda chyba nie zna granic, jest genialny jako aktor.

ocenił(a) film na 10
megan94

Tak, Ford dla mnie to też geniusz, czy w sensacji, czy w dramacie, czy w komedii, zawsze jest wiarygodny i po prostu świetny

ocenił(a) film na 10
compresorrr

tooooooooooooo prawda! Ale czy na 10 to nie wiem ;)

ocenił(a) film na 10
andolinis

Nie miałem się jakoś do czego przyczepić, a cały czas mi sie go świetnie ogląda, dlatego dałem 10

ocenił(a) film na 9
compresorrr

Ten film to po prostu Z A J E B I O Z A !
Jeden z niewielu filmów które po prostu trzeba obejrzeć. Moim skrimnym zdani3m.

ocenił(a) film na 10
mister1999

A najlepsze jest to, że ponad 20 lat mija, a to się dalej k... świetnie ogląda!

ocenił(a) film na 9
compresorrr

zgadza się; ciężko znaleźć coś na podobnego. Jeszcze ta polska rodzina w tym motelu ; /.

ocenił(a) film na 10
Dormant

Jak fajnie było usłyszeć ten angielski z naszym akcentem! pamiętam pierwszy raz jak oglądałem, od razu mi się to rzuciło w uszy

Dormant

To nie był motel

ocenił(a) film na 7
compresorrr

Nie rozumiem co ma jedno do drugiego. Film jest wciaz bardzo mlody, to nie jest kino nieMe. Ja bym raczej o wielu nowych filmach powiedzial, ze dobrze sie je oglada pomimo, ze sa nowe.

ocenił(a) film na 10
jasiu15

Ponad 20 lat więc to już trochę inna epoka kina, nowe filmy to produkcje oparte głównie na efektach i grafice komputerowej z roczników powyżej 2010, dlatego tęsknię za tamtymi

ocenił(a) film na 8
compresorrr

Dodaję dekadę i podpisuję się pod twoim zdaniem ;)) odświeżyłem po raz kolejny i zawsze mam frajdę. Jeden z tych, na których byłem w kinie za młod(sz)ego.

ocenił(a) film na 10
compresorrr

Stare kino? Jak ten czas leci:)

ocenił(a) film na 10
Heatseeker

No właśnie! Ponad 20 lat! A i tak cholera ogląda się lepiej niż większść produkcji z ostatnich lat

compresorrr

Mój ukochany film :)

ocenił(a) film na 10
marry222

To mamy podobnie! Znam na pamięć a i tak oglądam, kurde mistrzostwo

compresorrr

No otóż to...Film ktory oglada sie setki razy a i tak nie ma sie go dość to po prostu dzieło! Dla mnie Ford to czolowka kina nie ma co,taka prawda.

megan94

Ford tak, bardzo dobry aktor, a Tommy Lee Jones zagrał rewelacyjnie i zasłużył na Oscara.

marry222

UWAGA! SPOILER!

Siemka

Specjalnie się zarejestrowałem na tym serwisie, aby napisać to co czuję o tej produkcji.

Oczekiwałem bardzo dobrego filmu po czytaniu Waszych opinii. Cały film trwałem w napięciu aż w końcu będzie jakaś dobra scena. Zamiast tego zobaczyłem skok z tamy wodnej, po której Kimble wyszedł bez szwanku; oficera, który grał całkiem ok ale otaczała go banda przygłupów. Kimble jest na okładkach gazet i wszystkie stacje o nim nadają. Tymczasem idąc przez miasto nikt z przechodniów go nie rozpoznaje (no chyba, że ogolenie się tak bardzo zmienia człowieka). Mało tego: wchodzi do szpitala, gdzie personel uważa go za lekarza (po przebraniu się w jakiś fartuch). Pod koniec filmu jedzie w windzie z trzema gliniarzami, a oni nawet nie zwracają na niego uwagi. W ogóle to dużo było takich scen, gdzie przechodził pół metra od policji, a oni nic.
Gra Forda mnie irytowała.
Fabuła niezbyt skomplikowana.
A najbardziej żenująca scena, to ta gdzie Jones strzela do Forda, który utknął w drzwiach. Śmiać mi się chciało.
Film zupełnie nie w moim typie. Nie rozumiem dlaczego zdecydowana większość oglądających uważa go za arcydzieło.

Daję 3/10.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
amberman

Wyrejestrowałeś się zaraz po wklepaniu tego komentarza, mam nadzieję ;)

ocenił(a) film na 10
megan94

Racja, sama prawda!

compresorrr

Dzisiaj jest o 21.30 na TVN :)

ocenił(a) film na 10
megan94

Tak tak! Oglądałem!

compresorrr

Ja też :):)

ocenił(a) film na 10
megan94

To do następnego! Pozdrawiam!

compresorrr

Oglądaliście w niedzielę na TVN-ie? Bo ja nie mogłam nie oglądać :)

ocenił(a) film na 10
marry222

Wiadomo! musowo!:)

ocenił(a) film na 9
compresorrr

W pełni sie zgadzam!

compresorrr

Dla mnie najlepszy film z Fordem!

ocenił(a) film na 10
Wretoness

Zgadzam się, fajny i ciekawy, klasyka.

ocenił(a) film na 10
Wretoness

Bez wątpienia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones