PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216448}

Ślubne wojny

Bride Wars
6,3 87 381
ocen
6,3 10 1 87381
4,7 9
ocen krytyków
Ślubne wojny
powrót do forum filmu Ślubne wojny

to, co wyprawiają obie te panie na ekranie to ludzkie pojęcie przechodzi. to nie jest nawet
poziom Michała Milowicza. to są jasełka. regularne jasełka. na dodatek budujący morał - dupa
jest tylko przyjemna, kiedy jest MIŁA. i UŚMIECHNIĘTA. kiedy po latach bycia popychadłem
zaczyna walczyć o swoje, jest zołzą. gratuluję. nawet końcówka tego nie uratowała, zrobiła z
MIŁEGO faceta ofiarę podłej jędzy. na dodatek wydaje mi się wymuszona, zupełnie tak, jakby
panowie scenarzyści w pewnym momencie stwierdzili - o nje, kobjety źle sobje o nas pomyślą,
nie zarobimy pinionżków, panowie, zmjeniamy.
typowy filmowy półprodukt, który nie nadaje się do niczego. 3 na 10 za przyjemny montaż.

PS: jeżeli ktoś będzie chciał mi napisać "nie zrozumiałaś filmu, chodziło o wartość przyjaźni, o
to, że takie wazne wydarzenie jak ślub zmienia człowieka etc" etc. etc. mam jedną radę - niech
tego nie robi. zrozumiałam. nachalnie tłoczono mi to do głowy przez cały czas trwania tego
badziewia.

ocenił(a) film na 3
WronaBezOgona

Podpisuje się pod tym.
Film badziewny do potęgi, te sceny, które miały być zabawne były tylko i wyłącznie żałosne...

ocenił(a) film na 4
WronaBezOgona

Niestety, żenująco to głupie wszystko. Dałem ocenę 4, tylko z z szacunku dla głównych aktorek, a głównie Hathawey, które co prawda nie są moimi ulubionymi, ale nie sądzę, że są tak głupie, że nie musiały grać tych idiotek

ocenił(a) film na 5
WronaBezOgona

Już zacząłem pisać elaborat na temat ... Jakie baby są ... dziwne. Nie ważne jakie wykształcenie mają. Wtedy i tak wychodzą te nieznośne charaktery. Oczywiście wiem, że nie wszystkie. Jednak film dobrze odzwierciedla tego typu kobiety, które ślub planują od młodzieńczych lat. Przejście w białej sukni w kościele to jest największe dokonanie życiowe. Zmiana statusu społecznego to awans.
Ogólnie niezrozumiałe dla Mnie motywy zachowania ;D Spoko komedia.

ocenił(a) film na 1
WronaBezOgona

Nie dałem się posiekać - 1/10 !!!

ocenił(a) film na 1
WronaBezOgona

Nie rozumiem za co 3/10. Takie badziewie to 1/10 najwyższa z możliwych ocena.

WronaBezOgona

Zgadzam się. Wymęczyłam się, oglądając to filmidło. Bohaterki paskudne. Paskudne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones