plakat filmu Śmierć zza drzwi

Śmierć zza drzwi

The Dead Next Door
4,4 182
oceny
4,4 10 1 182
105
chce zobaczyć
{"type":"film","id":38829,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/%C5%9Amier%C4%87+zza+drzwi-1988-38829/tv","text":"W TV"}]}
Śmierć zza drzwi
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 5,99 zł


Zombie po raz kolejny opanowali ziemię... Tym razem również przeżyli jedynie nieliczni. W miastach zorganizowali się w antagoniczne grupy, które jako tako radzą sobie w trudnej sytuacji. Kamera tym razem podąża za elitarnym (aczkolwiek nieco ślamazarnym) oddziałem "Zombie Squad", którego zadaniem jest niszczenie zombich i ratowanieZombie po raz kolejny opanowali ziemię... Tym razem również przeżyli jedynie nieliczni. W miastach zorganizowali się w antagoniczne grupy, które jako tako radzą sobie w trudnej sytuacji. Kamera tym razem podąża za elitarnym (aczkolwiek nieco ślamazarnym) oddziałem "Zombie Squad", którego zadaniem jest niszczenie zombich i ratowanie żyjących. W momencie rozpoczęcia filmu dostają oni dziejową misję, która raz na zawsze może powstrzymać legiony umarłych. czy uda im się choć raz nie spartolić?

Śmierć zza drzwi zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.