PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237859}
3,6 3 646
ocen
3,6 10 1 3646
Śmiertelna wyliczanka
powrót do forum filmu Śmiertelna wyliczanka

Jeżeli ktoś bierze ten film na serio, to nie dziwię się tak niskiej ocenia. Ale jeżeli spojrzeć na niego z przymrużeniem oka, to dostarcza całkiem niezłej rozrywki. Jest i klimatyczna sceneria, i ładne dziewczyny, sporo gore i czarny humor. No i jeszcze maszyna od latających kilofów:). Nie wierzę by kręcono to na serio.

ocenił(a) film na 2
Heatseeker

Parodia to chyba jedyne wytłumaczenie. Przebrnąłem przez pierwsze 11 minut tego gó*na i czuję się, jakbym wrócił z siłowni, albo pracował tydzień na wykopkach.

Grupka sttudentów (oczywiście "wyluzowanych" i palących trawkę), jedzie na weekend, skręca w złą drogę w las. Od tej pory zaczynają się dziać dziwne rzeczy... Aktorzy grający masowo w bzdetach opartych na tym schemacie powinni już się spotkać na jakimś zjeździe absolwentów lub czymś takim.

ocenił(a) film na 1
Sony_West

Lepiej bym tego nie ujął.

ocenił(a) film na 3
Heatseeker

Jasne, że parodia. Dziwię się jak można brać ten film na serio. Maszyna z celownikiem do strzelania kilofami rzeczywiście urywa beret :). Dobry jest również chłopak wskakujący na jeepa i ukrywający głowę (tylko ją) pod plandeką oraz dziewczyna wyskakująca z ciała swojego spalonego faceta. Jest scena pseudo-erotyczna oraz naprawdę przerażająca końcówka.

ocenił(a) film na 1
Heatseeker

To mój ulubiony film, mówię to całkiem poważnie.
Te ocenione przeze mnie na 10 oglądałam dwa, może trzy razy.
Ten oglądam co kilka miesięcy, widziałam go już osiem razy, w piątek szykuje mi się dziewiąty.
Za każdym razem bawi mnie tak samo, mój ukochany Crispin Glover stanął na wysokości zadania.
To samo można powiedzieć o przepięknej Margo Harshman.
Świetne kadry, takie... płytkie, nagrywane jakby aparatem cyfrowym albo kamerą pożyczoną od dziadka, przebranie-trawa powala, zrobię sobie takie, gdy będzie okazja do balu przebierańców,
Komedie są dla mnie żenujące, przynajmniej większość, to jest najlepszy dowcip, jaki w życiu widziałam, okraszony dwiema mocnymi scenami (kolacja z rodzicami, scena końcowa).
Filmem tym zwieńczamy każdą noc filmową, które od czasu do czasu organizujemy z przyjaciółmi.
Nie ma sobie równych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones