Śmietanka towarzyska

Café Society

2016 1 godz. 36 min.
6,3 47 969
ocen
6,3 10 47969
29 239
chce zobaczyć
6,1 17
ocen krytyków
{"rate":6.0588236,"count":17}
{"type":"film","id":742862,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Caf%C3%A9+Society-2016-742862/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Śmietanka towarzyska
  • nigdy jej nie lubiłem, ale tutaj była niesamowita - grała świetnie, była genialnie ucharakteryzowana, prześliczna. przypominała mi czasami Magdalenę Berus

• szefu3 Może nie tyle niesamowita ale w końcu JAKAŚ! Bo do tej pory w każdym filmie była taka sama z ciągle z tym samym irytującym wyrazem twarzy. W końcu jakaś odmiana. Miła odmiana.

• tasiorek19 W porównaniu ze Zmierzchem, to dla mnie była niesamowita :P
    Ale masz rację, była taka naturalna, taka sympatyczna.

• tasiorek19 Jak to taka sama? a w "Witamy u Rileyów" czy "Sils Maria"? - ktoś albo tych filmów nie widział, albo jest za przeproszeniem ślepy.

• adso41 Adso41 po co ta irytacja. Nikt nie jest ślepy a każdy ma prawo do własnego zdania. I to, że Tobie się coś podoba - wcale nie musi innym. Ale tutaj masz rację, nadrobiłam zaległości i faktycznie w "Witamy u Rileyów" była naprawdę świetna.
    Sils Maria jeszcze przede mną :)

• Kasha ocenił(a) ten film na: 8

szefu3 zupełnie jej nie poznałam, szok, że to ona, no piękna jest i inna taka ;-)

• slobi ocenił(a) ten film na: 5

szefu3 A ja ją zawsze lubiłem i tutaj też się nie zawiodłem gdyby nie ona nie było by na czym oka zawiesić w przenośni i dosłownie...

• Lynn ocenił(a) ten film na: 5

slobi Otóż to

• kleju30 ocenił(a) ten film na: 7

szefu3 Dla mnie ta dziewczyna to absolutna czołówka w Holyłódż,uwielbiam jej urodę i ten specyficzny styl grania.W tym filmie była naprawdę zjawiskowa.

• Idol85 ocenił(a) ten film na: 8

szefu3 Nie wiem jak dla mnie jej gra aktorska jest przeciętna, chociaż nie mozna odebrać jej tego, ze jest piękna a film mi się bardzo podobał. Proza zycia w czystej postaci z dużą dozą romantyzmu

• Sharak ocenił(a) ten film na: 7

szefu3 Dokładnie to samo pomyślałem. Zmierzch widziałem tylko 1, ale jako Śnieżka też była bardzo słaba. Tu wręcz jej nie poznałem. Zarówno charakteryzacja, jak i gra aktorska były na zupełnie innym, wyraźnie lepszym poziomie.

• alaskazpodlaska ocenił(a) ten film na: 5

szefu3 W tym firmie wyglądała bardzo pięknie, ale wg mnie fatalnie zagrała