Film

Re-deu-syu-jeu

2019 1 godz. 32 min.
6,8 12
ocen społeczności
6,8 10 1 12
510
chce zobaczyć
Pamiętacie jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz o niej zapomnijcie, bo w tej bajce na początku wygląda nieco… inaczej.... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka
Zwiastun nr 1 (polski)
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka
Spot nr 1 (polski)
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka - Zwiastun Nr 1 (polski) Śnieżka i Fantastyczna Siódemka - Zwiastun Nr 1 (polski)

Pamiętacie jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz o niej zapomnijcie, bo w tej bajce na początku wygląda nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i okrąglejsza niż zazwyczaj. Jednak, kiedy przypadkowo w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, za ich sprawą dziewczyna zmienia się nie do poznania i przybiera postać klasycznejPamiętacie jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz o niej zapomnijcie, bo w tej bajce na początku wygląda nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i okrąglejsza niż zazwyczaj. Jednak, kiedy przypadkowo w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, za ich sprawą dziewczyna zmienia się nie do poznania i przybiera postać klasycznej królewny, jaką dobrze znacie. Wkrótce poznaje zawadiacką bandę siedmiu krasnoludków. Ona jeszcze tego nie wie – ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę książę, na którego rzucono podstępny czar. Jeżeli któryś z nich chce odzyskać dawną postać przystojnego młodzieńca, musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą kobietę na świecie. Kiedy w życiu siedmiu krasnoludków pojawia się pełna uroku Śnieżka w czerwonych pantofelkach, każdy zaczyna zabiegać o jej względy i obowiązkowego całusa. Jednak czyha na nich ogromne niebezpieczeństwo. Oto zła macocha królewny za pomocą czarów pragnie odzyskać swoją młodość. Skrywającą swój sekret Śnieżkę i wymyślające coraz to nowe zaloty krasnoludki czeka wielka przygoda. Wkrótce wszyscy przekonają się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli patrzy się sercem!

dystrybucja
studio
Next Entertainment World
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Pomysl

  blondi93

  Podoba mi się ten pomysł na bajkę napewno obejże! !!

  1
  • Grafika pomysł i w ogóle bezsens.

   Klauda1

   Kino świat i już wiem co robić...., zryją właściwie każdy film ale zwiastuny robią super. Powinni się chyba skupić na filmach krótkometrażowych zatem :)

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.