Film

Arctic Justice

2019 1 godz. 32 min.
5,6 365
ocen społeczności
5,6 10 1 365
585
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
Mors planuje przyśpieszyć globalne ocieplenie i stopić koło podbiegunowe, w czym próbuje mu przeszkodzić grupa niedoświadczonych bohaterów, na czele której stoi lis.
Śnieżna paczka
Zwiastun nr 2 (polski)
Śnieżna paczka
Zwiastun nr 1 (polski)
Śnieżna paczka
Spot nr 1 (polski)
Śnieżna paczka - Zwiastun Nr 2 (polski) Śnieżna paczka - Zwiastun Nr 2 (polski)

Swifty, lis polarny pracujący na arktycznej poczcie, marzy by zostać Top Dogiem, czyli gwiazdą posłańców, którymi normalnie są psy husky. Aby udowodnić, że jest godny tej funkcji potajemnie rekwiruje jedną z przesyłek i dostarcza do tajemniczego miejsca. Zatrzymuje się przy tajnej fortecy, gdzie staje twarzą w twarz z Doktorem Morsem,Swifty, lis polarny pracujący na arktycznej poczcie, marzy by zostać Top Dogiem, czyli gwiazdą posłańców, którymi normalnie są psy husky. Aby udowodnić, że jest godny tej funkcji potajemnie rekwiruje jedną z przesyłek i dostarcza do tajemniczego miejsca. Zatrzymuje się przy tajnej fortecy, gdzie staje twarzą w twarz z Doktorem Morsem, tłustym geniuszem spacerującym na mechanicznych nogach i posiadającym lojalną armię dziwnie uprzejmych maskonurów. Swifty odkrywa, że napotkany doktorek planuje stopienie pokryw lodowych na biegunach i zalanie Ziemi w celu zapanowania nad nią. Zaistniała sytuacja zmusza lisa do skorzystania z pomocy przyjaciół, którymi są: PB, zamknięty w sobie niedźwiedź polarny, Lemmy, roztrzepany albatros, Sal i Weez, dwie wydry mówiące o teoriach spiskowych i Jade Fox, twardy jak skała mechanik. Ten tłum arktycznych wyrzutków musi zebrać się razem by powstrzymać złowrogie plany Doktora Morsa i uratować świat.

boxoffice
$5 801 249 w USA
$3 189 245 poza USA
dystrybucja
inne tytuły
Arctic Dogs Oman
Arctic Dogs Liban
Więcej...
Zdjęcia kręcono w Toronto (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Wszedłem tutaj żeby zobaczyć jak słaby to film

  oleksiey2000

  Tymczasem patrzę na obsadę :O

  5
  • 6/10

   Fan345 ocenił(a) film na

   Śnieżna paczka to niezły film z fajnym polskim dubbingiem.

   2
   • Nie wiem skąd tak niskie oceny.. Fajna bajka.

    ttadam ocenił(a) film na

    To nie shrek ani szybcy i wsciekli. To bajka dla dzieci i całkiem udana. Była fabuła, był humor, Były kolory. czego wiecej oczekiwać od bajki dla dzieci. Tylko tego żeby im się podobało... i im się podobało, mi też.

    2
    • Kraje produkcji

     skibaa10 ocenił(a) film na

     Aż tyle kraji włączyło się w produkcję tej bajki?

    • Takiego typu filmy

     Gglel12345

     Są przykładem że scenarzystom kończą się pomysły, głupota ich przerasta a nawet skok na kasę się nie udał bo film i tak mało zarobił z tego co widzę.

     1
     Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.