The Boondock Saints II: All Saints Day

1 godz. 58 min.
6,8 40 693
oceny
6,8 10 40693
6 521
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":476276,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Boondock+Saints+II%3A+All+Saints+Day-2009-476276/tv","text":"W TV"}]}

Przez ostatnie osiem lat bracia Connor (Sean Patrick Flanery) i Murphy MacManus (Norman Reedus) mieszkali wraz ze swoim ojcem (Billy Connolly) na jednej z irlandzkich farm. Pewnego dnia dowiadują się od swojego wuja (Mairtin O'Carrigan), że zostali wrobieni w morderstwo bostońskiego księdza. Chłopcy muszą wrócić do Bostonu nie tylko, by oczyścić swoje nazwisko, ale również by odnaleźć winnych spisku.

Maciej90
opis użytkownika

Znakomita kontynuacja "Świętych z Bostonu" Troya Duffy’ego - druga cześć widowiskowej sagi o braciach MacManus (Norman Reedus, Sean Patrick Flanery). Bracia wraz z ojcem, Il Duce (Billy Connolly), ukrywają się w cichych dolinach Irlandii z dala od swego niebezpiecznego, zabójczego życia.. Gdy jednak dowiadują się, że ich ukochany ksiądz został zamordowany przez mafię, ruszają w krwawą krucjatę, by wymierzyć sprawiedliwość. Z nowym towarzyszem broni (Clifton Collins Jr., "Star Trek") oraz seksowną agentką FBI (Julie Benz, "Dexter") na karku… Święci znów ruszają do akcji!

opis dystrybutora dvd

Od ośmiu lat bracia Connor (Sean Patrick Flanery) i Murphy (Norman Reedus) McManus wraz ze swoim ojcem (Billy Connolly) mieszkają na farmie w Irlandii. Próbują prowadzić normalne życie. Ich spokój zostaje zburzony przez wiadomości z Ameryki. Ktoś w Bostonie zastrzelił bowiem księdza i upozorował morderstwo tak, by wyglądało na dzieło Świętych. Bracia postanawiają powrócić do USA i dorwać wszystkich zamieszanych w zabójstwo. Na statku poznają Romea (Clifton Collins Jr.), który zostaje ich nowym towarzyszem. Tymczasem w Bostonie trwa już śledztwo w sprawie zabójstwa. Prowadzi je agentka specjalna FBI Eunice Bloom (Julie Benz), przy wsparciu trzech policjantów, którzy pomogli dawniej Świętym.

Melvin_Purvis
opis użytkownika