PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476276}

Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

The Boondock Saints II: All Saints Day
6,8 41 235
ocen
6,8 10 1 41235
Święci z Bostonu II Dzień Wszystkich Świętych
powrót do forum filmu Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

Ciężka sprawa:/

ocenił(a) film na 7

Po genialnej, wyśmienitej i świeżej jak rybka nad polskim morzem;) jedynce wpada mi w ręce owo
coś zwane dwójką. Broniłem się długo i skutecznie (przynajmniej do niedawna) przed oglądaniem
tegoż filmu, a wszystko przez opinie na jego temat. Niestety stało się i zobaczyłem. Właśnie
niestety? Absolutna zgoda, że do jedynki brakuje i to sporo, że na siłę próbuje być zabawny, wiele
rzeczy doklejone, nie wiedzieć czemu. Natomiast ogląda się przyjemnie i po przełknięciu przaśnych i
miałkich części jest na prawdę ok. Fakt moje zainteresowanie zaczęło się dopiero kiedy to fabuła
przedostała się przez ten cały muł błazenady, czyli po jakichś 2/3 filmu i o to należy mieć pretensje to
twórców. Dobrze opowiedziana i rozwinięta, mogła by sprawić że druga część świętych byłaby
zacnym filmem, a tak eeeh, już nigdy się nie dam zamrozić.

ocenił(a) film na 3
blaznik

Oj ciężko się ogląda. Przekombinowli i to już nie to

martin_stone

Nie przesadzajmy, tragedii nie było. Owszem pierwsza część to majstersztyk i świetnie trzyma klimat, ale dwójka nie była jakąś kompletną klapą. Nawet przyjemnie się oglądało jak na sequel, a sequele mają to do siebie że często zaskakują raczej negatywnie niż pozytywnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones